Жилищный адвокат

Про проведення Всеукраїнського дитячого конгресу МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 1. 19.03.2013  № 130
 2. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 квітня 2013 р. за № 553/23085

  Про проведення Всеукраїнського дитячого конгресу "Зіркові канікули у "Світі талантів"

  Відповідно до підпункту 10 пункту 3( 389/2011 ), підпунктів 55( 389/2011 ), 56 пункту 4 Положення про Міністерство соціальної політики України( 389/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 389 (зі змінами), та з метою виявлення і підтримки дитячих талантів, розвитку творчих здібностей та оздоровлення дітей, підтримуючи ініціативу Міжнародної громадської організації "Жінка ІІІ тисячоліття", НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Положення про проведення Всеукраїнського дитячого конгресу "Зіркові канікули у "Світі талантів", що додається.

  2. Департаменту гендерної політики та оздоровлення дітей (Жуковська Г. Г.):

  2.1. Забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  2.2. Вжити заходів щодо забезпечення переможців відбіркових турів Всеукраїнського дитячого конгресу "Зіркові канікули у "Світі талантів" путівками на оздоровлення та відпочинок у державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" за рахунок загальної кількості путівок, передбачених для Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

  3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 24 липня 2012 року № 452( z1341-12 ) "Про проведення Всеукраїнського дитячого конгресу "Зіркові канікули у Світі талантів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08 серпня 2012 року за № 1341/21653.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л. Дроздову.

  Заступник Міністра — керівник апарату

  В. Коломієць

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства соціальної політики України 19.03.2013  № 130

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 квітня 2013 р. за № 553/23085

  ПОЛОЖЕННЯ про проведення Всеукраїнського дитячого конгресу "Зіркові канікули у "Світі талантів"

  І. Загальні положення

  1.1. Всеукраїнський дитячий конгрес "Зіркові канікули у "Світі талантів" (далі — Конгрес) — це відкритий творчий захід, що проводиться щороку з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей з прийомних, багатодітних та малозабезпечених сімей, забезпечення їх участі у творчих заходах, розвитку їх творчих здібностей, сприяння в організації оздоровлення та відпочинку в рамках Міжнародного дитячого проекту "Світ талантів" за підтримки Міністерства соціальної політики України на базі державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" (далі — УДЦ "Молода гвардія").

  1.2. Завдання Конгресу:

 3. виявлення та підтримка талановитих дітей, які зберігають традиції української культури;
 4. встановлення дружніх контактів між творчими дитячими колективами з різних регіонів України;
 5. розвиток навичок та здібностей дітей у різних видах та жанрах мистецтва;
 6. виховання художнього смаку;
 7. підвищення виконавської майстерності дітей;
 8. освоєння народних культурних традицій.
 9. 1.3. Перелік заходів під час проведення Конгресу:

 10. майстер-класи та фотосесії з відомими акторами, продюсерами, композиторами;
 11. телевізійні інтерв’ю, інтерв’ю в друкованих засобах масової інформації;
 12. фінал Конгресу.
 13. ІІ. Організатори Конгресу

  Організатори Конгресу:

  Міністерство соціальної політики України;

  відповідні структурні підрозділи Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, до повноважень яких належать формування і реалізація державної політики з питань сім’ї та дітей;

 14. громадські організації (за згодою);
 15. УДЦ "Молода гвардія".

  ІІІ. Проведення Конгресу

  3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конгресу здійснюється Міністерством соціальної політики України та громадськими організаціями (за згодою).

  3.2. Для проведення відбіркових турів утворюються міські, обласні організаційні комітети та журі.

  3.3. Організаційний комітет Конгресу:

 16. визначає строки проведення Конгресу;
 17. визначає загальну творчу концепцію Конгресу;
 18. формує і затверджує персональний склад журі Конгресу;
 19. формує склад учасників та розробляє програму фіналу Конгресу;
 20. готує проект символіки та атрибутики Конгресу;
 21. залучає спонсорів.
 22. 3.4. Конкурсні роботи учасників Конгресу оцінює журі, до складу якого входять діячі культури та мистецтва, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

  ІV. Учасники Конгресу

  У Конгресі беруть участь талановиті та обдаровані діти, дитячі творчі колективи, в тому числі діти, які потребуються особливої уваги та підтримки, у трьох вікових категоріях:

 23. від 7 до 9 років включно;
 24. від 10 до 12 років включно;
 25. від 13 до 16 років включно.
 26. V. Програма проведення Конгресу

  5.1. Конгрес проводиться у два тури:

 27. відбіркові тури, які проходять в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі;
 28. фінал Конгресу, який проходить в УДЦ "Молода гвардія".
 29. 5.2. Конгрес складається з таких конкурсів:

  "Шоу талантів" (вокал, хореографія, акторська майстерність, шоу-пісня);

  "Театри мод" (одяг, аксесуари);

  "Юний дизайнер" (одяг, аксесуари);

  "Спорт" (художня гімнастика, акробатика);

  "Світ фантазій" (художники, скульптори);

  "Шоу краси" (маленькі і юні міс та містери).

  5.3. Вимоги до сценічних номерів конкурсантів:

  "Шоу талантів": максимальна тривалість конкурсних номерів для колективів, дуетів і солістів 3 хвилини (кожен колектив, дует і соліст виконує по 2 конкурсних номери);

  "Театри мод": максимальна тривалість презентації 4 хвилини (кожен колектив презентує по 2 колекції);

  "Юний дизайнер": максимальна тривалість презентації 3 хвилини (кожен дизайнер презентує по 2 колекції);

  "Світ фантазій": представлення картин, скульптур, вишивки власного виробництва. Кількість робіт, що пропонується до участі у цьому конкурсі, — не менше 5;

  "Шоу краси": максимальна тривалість творчих номерів 90 секунд.

  5.4. Перелік необхідних матеріалів для учасників:

 30. костюми для творчих конкурсних номерів;
 31. фонограми, що мають бути записані на компакт-диски (CD). Учасники конкурсу "Шоу талантів" готують фонограму під мінус.

  VІ. Порядок проведення фіналу Конгресу

  6.1. Фінал Конгресу проводиться в УДЦ "Молода гвардія".

  6.2. Міністерство соціальної політики України передбачає відповідну квоту путівок для переможців відбіркових турів Міжнародного дитячого проекту "Світ талантів" та переможців інших міжнародних і всеукраїнських конкурсів, фестивалів.

  6.3. Організаційний комітет Конгресу надає списки учасників фіналу до Міністерства соціальної політики України за місяць до початку тематичної зміни в УДЦ "Молода гвардія".

  6.4. Проїзд учасників Конгресу до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" та в зворотному напрямку здійснюється за кошти батьків або їх законних представників, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

  6.5. Джерелами фінансування Конгресу є спонсорські та благодійні внески фізичних та юридичних осіб, не заборонені законодавством.

  6.6. Виступи учасників фіналу Конгресу оцінює журі за 10-бальною шкалою, враховуючи професіоналізм, артистичність, сценічну культуру.

  Загальна оцінка усіх членів журі для кожного учасника оформлюється протоколом, який подається до організаційного комітету.

  6.7. За загальним підрахунком балів членами журі визначаються переможці Конгресу в кожній віковій категорії по кожній номінації.

  6.8. Учасникам Конгресу вручаються подарунки та призи від організаторів та партнерів Конгресу.

  6.9. За підсумками Конгресу організаційний комітет готує звіт та надсилає його до Міністерства соціальної політики України.

  Директор Департаменту гендерної політики та оздоровлення дітей

  Г. Жуковська

  Юридичний портал Справедливість

  Рейтинг: 4.9/5, основан на 25 голосах.


  Вам это будет интересно:

  Про затвердження Порядку призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, Кабінет Міністрів України

  Про затвердження Порядку призначення та виплати підйомної допомоги особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту Відповідно до частини другої статті 123 Кодексу цивільного захисту( 5403-17 ) України( 5403-17 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

  Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 28.02.2013 № 291 НАКАЗУЮ:

  У євпаторійській лікарні оселився… «дракоша»

  У міській стоматологічній поліклініці відкрили новий дитячий кабінет з незвичайним кріслом. Тепер коли дитина заходить до кабінету, то спочатку звертає увагу не на бормашину, а на приємну усмішку ...

  які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, ТОВ "АФ "Баланс + Аудит", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

  Про внесення до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, ТОВ "АФ "Баланс + Аудит"

  Консультации по недвижимости
  Адвокат по ЖКХ
  Рекомендовано !
  Киевские судебные решения

  №910/22831/14

  Судья: Васильченко Т.В.
  07.01.2015

  №757/24024/14-ц

  Судья: Цокол Л. І.
  07.01.2015
  Новости жилищных адвокатов
  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

  Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

  На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

  На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

  Об Адвокате
  Ваш интернет проект просто класс очень много чего тут интересного и нужного. Хочу пожелать держаться высоко и всего самого... наилучшего во всем.

  Как много необходимой информации.

  С огромной благодарностью отзываемся о всех, кто принимал участие в создании сайта. Ваш сайт на данный момент - уникальный в своем роде. Здорово, что есть такие нужные сайты. Интернет портал многообразен в пользовании. На нем полезно проводить свободное время - просто, удобно,быстро.
  Публикации о недвижимости
  О налогообложении операции с недвижимостью ...

  О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат

  Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

  fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66