Жилищный адвокат

Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України 2013 - 2014 навчального року, Міністерство освіти і науки УкраїниМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

  1. 04.10.2013  № 1360
  2. Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України 2013-2014 навчального року

    На виконання Указу Президента України від 16 травня 2006 року № 398( 398/2006 ) "Про положення про стипендії Президента України для переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України", відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 10.06.2013 № 725( v0725729-13 ) "Про результати Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів 2012/2013 навчального року" та від 10.06.2013 № 727 "Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України у 2013 році" НАКАЗУЮ:

    1. Призначити стипендії Президента України переможцям IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України 2012/2013 навчального року, які показали найкращі результати, відповідно, у кожному класі та секції, за списком згідно з додатками 1 і 2 та за визначеною квотою у додатках 3 і 4 до цього наказу.

    Взяти до відома, що у разі коли стипендіат має право на призначення кількох державних стипендій, виплачується одна — більша за розміром.

    2. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити ознайомлення з цим наказом керівників відповідних місцевих органів управління освітою, загальноосвітніх і вищих навчальних закладів.

    3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.), Національному центру "Мала академія наук України" (Лісовий О. В.) здійснити оформлення відповідних документів для виплати стипендій.

    4. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) передбачити фінансування Національному центру "Мала академія наук України" (Лісовий О. В.) для виплати стипендій Президента України щомісяця протягом року, починаючи з 1 вересня 2013 року до 1 вересня 2014 року, за рахунок коштів, передбачених Міністерству освіти і науки України у Державному бюджеті України на 2013( 5515-17 ) і 2014 роки.

    5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

    Міністр

    Д. В. Табачник

    Додаток 1 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1360

    СПИСОК переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013 році, яким призначена стипендія Президента України

    Прізвище, ім'я стипендіата

    Місце навчання стипендіата у 2012-2013 н. р.

    Назва олімпіади

    Місце навчання стипендіата у 2013-2014 н. р.

    1

    2

    3

    4

    5

    1.

    Онишкевич Ростислав Олегович

    Середня загальноосвітня школа № 99 м. Львова

    Олімпіада з української мови та літератури (8 клас), II місце (64 б.)

    Середня загальноосвітня школа № 99 м. Львова (9 клас)

    2.

    Дорош Богданна Михайлівна

    Гімназія ім. О. Маковея м. Яворова Львівської області

    Олімпіада з української мови та літератури (9 клас), I місце (60,7 б.)

    Гімназія ім. О. Маковея м. Яворова Львівської області (10 клас)

    3.

    Валента Юлія Олегівна

    Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія — інтернат — школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради

    Олімпіада з української мови та літератури (9 клас), II місце (60,1 б.)

    Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія — інтернат — школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради (10 клас)

    4.

    Бережна Наталія Анатоліївна

    Лебединська спеціалізована школа I — III ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області

    Олімпіада з української мови та літератури (10 клас), II місце (64,4 б.)

    Лебединська спеціалізована школа I — III ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області (11 клас)

    5.

    Сухина Оксана Сергіївна

    Тимченківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа I — III ступенів" Чорнобаївської районної ради Черкаської області

    Олімпіада з української мови та літератури (10 клас), II місце (64,1 б.)

    Тимченківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа I — III ступенів" Чорнобаївської районної ради Черкаської області (11 клас)

    6.

    Рашевська Катерина Євгеніївна

    Державна спеціалізована художня школа-інтернат I — III ст. "Колегіум мистецтв у Опішні" Полтавської області

    Олімпіада з української мови та літератури (10 клас), II місце (63,6 б.)

    Державна спеціалізована художня школа-інтернат I — III ст. "Колегіум мистецтв у Опішні" (11 клас)

    7.

    Павлушенко Валентина Анатоліївна

    Іллічівська гімназія № 1 Іллічівської міської ради Одеської області

    Олімпіада з української мови та літератури (11 клас), II місце (67 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

    8.

    Солован Тамара Валентинівна

    Чернівецька гімназія № 1 Чернівецької міської ради

    Олімпіада з української мови та літератури (11 клас), II місце (66,75 б.)

    Буковинський державний медичний університет

    9.

    Корогодська Поліна Юріївна

    Харківська гімназія № 116 Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з російської мови і літератури (8 клас), I місце (106,2 б.)

    Харківська гімназія № 116 Харківської міської ради Харківської області (9 клас)

  3. 10.
  4. Зимницька Софія Олександрівна

    Харківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 70 Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з російської мови і літератури (9 клас), I місце (94,5 б.)

    Харківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 70 Харківської міської ради Харківської області (10 клас)

  5. 11.
  6. Монастирьова Єлизавета Владиславівна

    Комунальний заклад "Спеціалізована СЗШ № 9 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпропетровської міської ради

    Олімпіада з російської мови і літератури (9 клас), I місце (97 б.)

    Комунальний заклад "Спеціалізована СЗШ № 9 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпропетровської міської ради (10 клас)

  7. 12.
  8. Аполонова Юлія Андріївна

    Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради Запорізької області

    Олімпіада з російської мови і літератури (9 клас), I місце (94 б.)

    Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради Запорізької області (10 клас)

  9. 13.
  10. Масьонкова Марія Михайлівна

    Херсонська спеціалізована школа I — III ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради

    Олімпіада з російської мови і літератури (10 клас), I місце (94,5 б.)

    Херсонська спеціалізована школа I — III ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови (11 клас)

  11. 14.
  12. Турчаненко Володимир Володимирович

    Навчально-виховний комплекс "Інтеграл" Євпаторійської міської ради Автономної Республіки Крим

    Олімпіада з російської мови і літератури (10 клас), I місце (94,5 б.)

    Навчально-виховний комплекс "Інтеграл" Євпаторійської міської ради Автономної Республіки Крим (11 клас)

  13. 15.
  14. Ягнишева Варвара Ігорівна

    Донецький навчально-виховний комплекс № 1 Донецької міської ради Донецької області

    Олімпіада з російської мови і літератури (10 клас), I місце (101 б.)

    Донецький навчально-виховний комплекс № 1 Донецької міської ради Донецької області (11 клас)

  15. 16.
  16. Юрців Ілля Васильович

    Івано-Франківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 3 Івано-Франківської міської ради

    Олімпіада з російської мови і літератури (11 клас), I місце (103 б.)

    Національний технічний університет України "Київський політехнічний університет"

  17. 17.
  18. Бак Аліна Вікторівна

    Чернівецька гімназія № 4 Чернівецької міської ради

    Олімпіада з англійської мови (9 клас), I місце (110 б.)

    Чернівецька гімназія № 4 Чернівецької міської ради (10 клас)

  19. 18.
  20. Смірнов Іван Іванович

    Уманська міська гімназія Уманської міської ради Черкаської області

    Олімпіада з англійської мови (9 клас), I місце (120 б.)

    Уманська міська гімназія Уманської міської ради Черкаської області (10 клас)

  21. 19.
  22. Гарібова Ірен Єремівна

    Навчально-виховний комплекс "Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови № 8" м. Євпаторії АРК

    Олімпіада з англійської мови (10 клас), I місце (111 б.)

    Навчально-виховний комплекс "Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови № 8" м. Євпаторії АРК (11 клас)

  23. 20.
  24. Ладан Максиміліан Станіславович

    Чернівецька загальноосвітня школа I — III ступенів № 1 Чернівецької міської ради

    Олімпіада з англійської мови (10 клас), I місце (109 б.)

    Чернівецька загальноосвітня школа I — III ступенів № 1 Чернівецької міської ради (11 клас)

  25. 21.
  26. Латоніна Марія Володимирівна

    Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради Чернігівської області

    Олімпіада з англійської мови (10 клас), I місце (108 б.)

    Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради Чернігівської області (11 клас)

  27. 22.
  28. Зарубінська Ольга Олегівна

    Ліцей міжнародних відносин № 51 Печерського району м. Києва

    Олімпіада з англійської мови (11 клас), I місце (111 б.)

    Національний авіаційний університет

  29. 23.
  30. Усанова Ганна Олександрівна

    Комунальний заклад "Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області"

    Олімпіада з англійської мови (11 клас), I місце (104 б.)

    Національний університет "Києво-Могилянська академія"

  31. 24.
  32. Семенюк Оксана Костянтинівна

    Чернівецька гімназія № 4 Чернівецької міської ради

    Олімпіада з англійської мови (11 клас), I місце (110 б.)

    Національний університет "Києво-Могилянська академія"

  33. 25.
  34. Гуща Анастасія Русланівна

    Броварська гімназія ім. С. І. Олійника Броварської міської ради Київської області

    Олімпіада з іспанської мови (9 клас), I місце (112 б.)

    Броварська гімназія ім. С. І. Олійника Броварської міської ради (10 клас)

  35. 26.
  36. Хромяк Ганна Вадимівна

    Комунальний заклад "Луганський ліцей іноземних мов" Луганської міської ради

    Олімпіада з іспанської мови (10 клас), I місце (112 б.)

    Комунальний заклад "Луганський ліцей іноземних мов" Луганської міської ради (11 клас)

  37. 27.
  38. Воловчук Софія Вікторівна

    Макіївський міський ліцей Макіївської міської ради Донецької області

    Олімпіада з іспанської мови (11 клас), I місце (111 б.)

    Донецький національний медичний університет ім. М. Горького

  39. 28.
  40. Пустовійт Анна Робертівна

    Черкаська спеціалізована школа I — III ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

    Олімпіада з іспанської мови (11 клас), I місце (117 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  41. 29.
  42. Зіммхен Роман Куртович

    Івано-Франківська загальноосвітня спеціалізована школа I — III ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради

    Олімпіада з німецької мови (9 клас), I місце (107 б.)

    Івано-Франківська спеціалізована школа I — III ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради (10 клас)

  43. 30.
  44. Мацієвський Максим Назімович

    Львівська спеціалізована загальноосвітня школа I — III ступенів № 8 з поглибленим вивченням німецької мови

    Олімпіада з німецької мови (9 клас), I місце (105 б.)

    Львівська спеціалізована загальноосвітня школа I — III ступенів № 8 з поглибленим вивченням німецької мови (10 клас)

  45. 31.
  46. Ніколенко Катерина Сергіївна

    Полтавська спеціалізована школа I — III ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

    Олімпіада з німецької мови (9 клас), I місце (101 б.)

    Полтавська спеціалізована школа I — III ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області (10 клас)

  47. 32.
  48. Кузьмічова Анастасія Альбертівна

    Гімназія № 167 м. Києва з поглибленим вивченням німецької мови

    Олімпіада з німецької мови (10 клас), I місце (109 б.)

    Гімназія № 167 м. Києва з поглибленим вивченням німецької мови (11 клас)

  49. 33.
  50. Савченко Надія Олександрівна

    Спеціалізована школа № 239 м. Києва

    Олімпіада з німецької мови (10 клас), I місце (113 б.)

    Спеціалізована школа № 239 м. Києва (11 клас)

  51. 34.
  52. Кечур Дарина Романівна

    Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа № 28 з поглибленим вивченням німецької мови

    Олімпіада з німецької мови (10 клас), I місце (103 б.)

    Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа № 28 з поглибленим вивченням німецької мови (11 клас)

  53. 35.
  54. Баранець Василь Ігорович

    Чернівецька гімназія № 1 Чернівецької міської ради

    Олімпіада з німецької мови (11 клас), I місце (107 б.)

    Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  55. 36.
  56. Катенкарій Дарина Сергіївна

    Євпаторійський навчально-виховний комплекс "Гімназія ім. І. Сельвінського" Євпаторійської міської ради Автономної Республіки Крим

    Олімпіада з німецької мови (11 клас), I місце (106 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  57. 37.
  58. Семеген Андріан Мар'янович

    Дрогобицька спеціалізована школа I — III ступенів № 2 Львівська область

    Олімпіада з німецької мови (11 клас), I місце (112 б.)

    Львівський національний університет імені Івана Франка

  59. 38.
  60. Соколова Даніелла Сергіївна

    Одеська спеціалізована школа № 10 I — III ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-космонавтів Г. Т. Добровольского та Г. С. Шоніна

    Олімпіада з французької мови (9 клас), I місце (114 б.)

    Одеська спеціалізована школа № 10 I — III ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-космонавтів Г. Т. Добровольского та Г. С. Шоніна (10 клас)

  61. 39.
  62. Фесенко Анастасія Віталіївна

    Броварська спеціалізована школа I — III ступенів № 5 Броварської міської ради Київської області

    Олімпіада з французької мови (9 клас), I місце (111 б.)

    Спеціалізована школа № 49 з поглибленим вивченням французької мови міста Києва (10 клас)

  63. 40.
  64. Мамайсур Анастасія Сергіївна

    Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області

    Олімпіада з французької мови (10 клас), I місце (112 б.)

    Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області (11 клас)

  65. 41.
  66. Павлова Юлія Геннадіївна

    Одеська спеціалізована школа № 10 I — III ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-космонавтів Г. Т. Добровольского та Г. С. Шоніна

    Олімпіада з французької мови (10 клас), I місце (109 б.)

    Одеська спеціалізована школа № 10 I — III ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені льотчиків-космонавтів Г. Т. Добровольского та Г. С. Шоніна (11 клас)

  67. 42.
  68. Троцко Анастасія Андріївна

    Комунальний заклад "Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області"

    Олімпіада з французької мови (10 клас), I місце (109 б.)

    Комунальний заклад "Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області" (11 клас)

  69. 43.
  70. Кривко Анастасія Євгенівна

    Харківська спеціалізована школа I — III ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з французької мови (11 клас), I місце (117 б.)

    Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

  71. 44.
  72. Рева Сергій Сергійович

    Ліцей міжнародних відносин № 51 м. Києва

    Олімпіада з французької мови (11 клас), I місце (122 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  73. 45.
  74. Ященко Тетяна Юріївна

    Костопільська гуманітарна гімназія ім. Т. Г. Шевченка Костопільської районної ради Рівненської області

    Олімпіада з французької мови (11 клас), I місце (111 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  75. 46.
  76. Ліварюк Михайло Ярославович

    Чернівецька загальноосвітня школа I — III ступенів № 20 Чернівецької міської ради Чернівецької області

    Олімпіада з історії (8 клас), I місце (165,5 б.)

    Чернівецька загальноосвітня школа I — III ст. № 20 Чернівецької міської ради Чернівецької області (9 клас)

  77. 47.
  78. Хрякова Надія Олегівна

    Ряснянська загальноосвітня школа I — III ступенів Золочівської районної державної адміністрації Харківської області

    Олімпіада з історії (8 клас), I місце (158 б.)

    Ряснянська загальноосвітня школа I — III ступенів Золочівської районної державної адміністрації Харківської області (9 клас)

  79. 48.
  80. Павлюк Ярослав Васильович

    Гімназія "Ерудит" Солом'янського району м. Києва

    Олімпіада з історії (9 клас), I місце (136 б.)

    Гімназія "Ерудит" Солом'янського району м. Києва (10 клас)

  81. 49.
  82. Процюк Антон Степанович

    Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

    Олімпіада з історії (9 клас), I місце (137 б.)

    Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міської ради (10 клас)

  83. 50.
  84. Запоточний Олександр Анатолійович

    Кам'янець-Подільська гімназія Хмельницької області

    Олімпіада з історії (9 клас), I місце (135,5 б.)

    Кам'янець-Подільська гімназія Хмельницької області (10 клас)

  85. 51.
  86. Кузьмінська Софія-Марія Романівна

    Дублянська загальноосвітня школа I — III ступенів Жовківської районної ради Львівської області

    Олімпіада з історії (10 клас), I місце (146,25 б.)

    Дублянська загальноосвітня школа I — III ступенів Жовківської районної ради Львівської області (11 клас)

  87. 52.
  88. Лях Михайло Андрійович

    Криворізька гімназія № 95 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

    Олімпіада з історії (10 клас), I місце (151 б.)

    Криворізька гімназія № 95 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (11 клас)

  89. 53.
  90. Руденко Олексій Олександрович

    Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області

    Олімпіада з історії (10 клас), I місце (145 б.)

    Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області (11 клас)

  91. 54.
  92. Гриб Дмитро Русланович

    Навчально-виховне об'єднання № 9 м. Хмельницького

    Олімпіада з історії (11 клас), I місце (154,44 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  93. 55.
  94. Гусаківський Андрій Сергійович

    Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка м. Києва

    Олімпіада з історії (11 клас), I місце (152,94 б.)

    Національний університет "Києво-Могилянська академія"

  95. 56.
  96. Лебідь Дарина Русланівна

    Сарненський районний ліцей "Лідер" Сарненської районної ради Рівненської області

    Олімпіада з правознавства (9 клас), I місце (64,5 б.)

    Сарненський районний ліцей "Лідер" Сарненської районної ради Рівненської області (10 клас)

  97. 57.
  98. Онишко Ірина Миколаївна

    Гуманітарна гімназія № 5, м. Коростишева Житомирської області

    Олімпіада з правознавства (9 клас), I місце (63 б.)

    Гуманітарна гімназія № 5 м. Коростишева Житомирської області (10 клас)

  99. 58.
  100. Якубенко Дар'я Леонідівна

    Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з правознавства (9 клас), I місце (63 б.)

    Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області (10 клас)

  101. 59.
  102. Євстіфеєв Микита Ігорович

    Котовська гімназія Котовської міської ради Одеської області

    Олімпіада з правознавства (10 клас), I місце (61 б.)

    Котовський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I ступеня — гімназія" (11 клас)

  103. 60.
  104. Косовська Юлія Олегівна

    Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 Хмельницької області

    Олімпіада з правознавства (10 клас), I місце (66 б.)

    Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 Хмельницької області (11 клас)

  105. 61.
  106. Лисик Дарина Едуардівна

    Курахівська гімназія "Престиж" (школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та гімназія) Мар'їнської районної ради Донецької області

    Олімпіада з правознавства (10 клас), I місце (61 б.)

    Курахівська гімназія "Престиж" (школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та гімназія) Мар'їнської районної ради Донецької області (11 клас)

  107. 62.
  108. Бовкун Іван Євгенович

    Нікопольська загальноосвітня школа I — III ступенів № 13 Дніпропетровської області

    Олімпіада з правознавства (11 клас), I місце (74 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  109. 63.
  110. Галушко Олег Олександрович

    Харківська спеціалізована школа-інтернат "Ліцей міліції" Харківської обласної ради

    Олімпіада з правознавства (11 клас), I місце (64 б.)

    Національний університет "Юридична академія імені Ярослава Мудрого"

  111. 64.
  112. Бернацька Юлія Олександрівна

    Миколаївський морський ліцей імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради

    Олімпіада з правознавства (11 клас), I місце (62,5 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  113. 65.
  114. Бабієнко Ілля Ростиславович

    Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" Печерського району м. Києва

    Олімпіада з математики (8 клас), I місце (48 б.)

    Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" Печерського району м. Києва (9 клас)

  115. 66.
  116. Сіліна Ольга Ігорівна

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

    Олімпіада з математики (8 клас), I місце (56 б.)

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (9 клас)

  117. 67.
  118. Ульяніч Михайло Геннадійович

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

    Олімпіада з математики (8 клас), I місце (56 б.)

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (9 клас)

  119. 68.
  120. Во Дінь Тхань Фонг

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

    Олімпіада з математики (9 клас), I місце (52 б.)

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (10 клас)

  121. 69.
  122. Смірнов Денис Олегович

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

    Олімпіада з математики (9 клас), I місце (49 б.)

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (10 клас)

  123. 70.
  124. Дубова Софія Андріївна

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (учениця 9 класу)

    Олімпіада з математики (10 клас), I місце (50 б.)

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області" (11 клас)

  125. 71.
  126. Іванова Кіра Ігорівна

    Комунальний заклад освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю"

    Олімпіада з математики (10 клас), I місце (41 б.)

    Комунальний заклад освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю" (11 клас)

  127. 72.
  128. Тарасенко Владислав Вадимович

    Комунальний заклад освіти "Ліцей інформаційних технологій" м. Дніпропетровська

    Олімпіада з математики (10 клас), I місце (40 б.)

    Комунальний заклад освіти "Ліцей інформаційних технологій" м. Дніпропетровська (11 клас)

  129. 73.
  130. Вовченко Владислав Олегович

    Ліцей № 208 Дніпровського району м. Києва

    Олімпіада з математики (11 клас), I місце (44 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  131. 74.
  132. Шумаєв Олександр Ігорович

    Харківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 70 Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з фізики (8 клас), I місце (34 б.)

    Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27" Харківської міської ради (9 клас)

  133. 75.
  134. Мінаков Станіслав Сергійович

    Харківський навчально-виховний комплекс № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з фізики (8 клас), I місце (32,5 б.); Олімпіада з інформатики (8 клас), I місце (535 б.)

    Харківський навчально-виховний комплекс № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області (9 клас)

  135. 76.
  136. Олексіюк Іван Максимович

    Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" Печерського району м. Києва

    Олімпіада з фізики (8 клас), I місце (28,5 б.)

    Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" Печерського району м. Києва (9 клас)

  137. 77.
  138. Непочатий Олексій В'ячеславович

    Донецький ліцей № 12 Донецької міської ради Донецької області

    Олімпіада з фізики (9 клас), I місце (38 б.)

    Донецький ліцей № 12 Донецької міської ради Донецької області (10 клас)

  139. 78.
  140. Мірошниченко Віктор Вікторович

    Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка

    Олімпіада з фізики (9 клас), I місце (30,5 б.)

    Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (10 клас)

  141. 79.
  142. Микуленко Олексій Ігорович

    Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради

    Олімпіада з фізики (9 клас), I місце (31 б.)

    Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради (10 клас)

  143. 80.
  144. Бондар Єгор Володимирович

    Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради

    Олімпіада з фізики (10 клас), I місце (29,25 б.)

    Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради (11 клас)

  145. 81.
  146. Вакуляк Єгор Олексійович

    Комунальний заклад "Маріупольський технічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області"

    Олімпіада з фізики (10 клас), I місце (29 б.)

    Комунальний заклад "Маріупольський технічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області" (11 клас)

  147. 82.
  148. Романус Теодор Ігорович

    Львівський фізико-математичний ліцею-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

    Олімпіада з фізики (10 клас), I місце (31,75 б.)

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (11 клас)

  149. 83.
  150. Солецький Роман Миколайович

    Комунальний заклад "Рішельєвський ліцей" Одеської міської ради (учень 7 класу)

    Олімпіада з астрономії (10 клас), I місце (71,5 б.)

    Комунальний заклад "Рішельєвський ліцей" Одеської міської ради (8 клас)

  151. 84.
  152. Рижков Володимир Володимирович

    Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін "Ерудит" Донецької обл.

    Олімпіада з астрономії (11 клас), II місце (69 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  153. 85.
  154. Масляк Арсен Вікторович

    Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міської ради

    Олімпіада з астрономії (11 клас), I місце (79,5 б.)

    Національний університет "Львівська політехніка"

  155. 86.
  156. Авраменко Микола Миколайович

    Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради Запорізької області

    Олімпіада з хімії (8 клас), I місце (84,95 б.)

    Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради Запорізької області (9 клас)

  157. 87.
  158. Козіброда Богдан Юрійович

    Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

    Олімпіада з хімії (8 клас), I місце (103,15 б.)

    Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради (9 клас)

  159. 88.
  160. Литвинюк Ілля Михайлович

    Черкаська спеціалізована школа I — III ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

    Олімпіада з хімії (8 клас), I місце (84,15 б.)

    Черкаська спеціалізована школа I — III ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області (9 клас)

  161. 89.
  162. Блищак Степан Романович

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

    Олімпіада з хімії (9 клас), I місце (108,75 б.)

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (10 клас)

  163. 90.
  164. Малащук Андрій Сергійович

    Харківська гімназія № 46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з хімії (9 клас), I місце (95,55 б.)

    Харківська гімназія № 46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області (10 клас)

  165. 91.
  166. Сафронов Віктор Сергійович

    Волноваський ліцей Волноваської районної ради Волноваської районної державної адміністрації Донецької області

    Олімпіада з хімії (9 клас), I місце (108,20 б.)

    Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат "Ерудит" Донецької обласної ради (10 клас)

  167. 92.
  168. Гордійчук Олег Романович

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

    Олімпіада з хімії (10 клас), I місце (118,50 б.)

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (11 клас)

  169. 93.
  170. Діденко Роман Володимирович

    Ліцей № 100 "Поділ" м. Києва

    Олімпіада з хімії (10 клас), I місце (125,50 б.)

    Ліцей № 100 "Поділ" м. Києва (11 клас)

  171. 94.
  172. Анапольська Марія Ростиславівна

    Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" м. Києва

    Олімпіада з хімії (11 клас), I місце (111,90 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  173. 95.
  174. Янкова Наталія Іванівна

    Середня загальноосвітня школа I — III ступенів № 1 м. Хмільника Вінницької області

    Олімпіада з біології (8 клас), I місце (105 б.)

    Середня загальноосвітня школа I — III ступенів № 1 м. Хмільника Вінницької області (9 клас)

  175. 96.
  176. Мартем'янова Маргарита Анатоліївна

    Слов'янська загальноосвітня школа I — III ступенів № 5 Слов'янської міської ради Донецької області

    Олімпіада з біології (8 клас), I місце (99,5 б.)

    Слов'янська загальноосвітня школа I — III ступенів № 5 Слов'янської міської ради Донецької області (9 клас)

  177. 97.
  178. Сокольський Тимофій Георгійович

    Гімназія № 178 м. Києва

    Олімпіада з біології (8 клас), I місце (97 б.)

    Гімназія № 178 м. Києва (9 клас)

  179. 98.
  180. Москвіна Марина Філіпівна

    Вишнівська загальноосвітня школа I — III ступенів № 1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

    Олімпіада з біології (9 клас), I місце (130,5 б.)

    Вишнівська загальноосвітня школа I — III ступенів № 1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації (10 клас)

  181. 99.
  182. Щерба Роксолана Михайлівна

    Івано-Франківська загальноосвітня школа II — III ступенів № 2 Івано-Франківської міської ради

    Олімпіада з біології (9 клас), I місце (119,5 б.)

    Івано-Франківська загальноосвітня школа II — III ступенів № 2 Івано-Франківської міської ради (10 клас)

  183. 100.
  184. Зіньковський Артем Володимирович

    Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін "Ерудит" Донецької обласної ради

    Олімпіада з біології (10 клас), I місце (115,5 б.)

    Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін "Ерудит" Донецької обласної ради (11 клас)

  185. 101.
  186. Кліщ Микола Васильович

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

    Олімпіада з біології (10 клас), I місце (129,5 б.)

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (11 клас)

  187. 102.
  188. Міщанчук Віктор Анатолійович

    Чортківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 2 Тернопільської області

    Олімпіада з біології (10 клас), I місце (116,5 б.)

    Чортківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 2 Тернопільської області (11 клас)

  189. 103.
  190. Расулова Оксана Сергіївна

    Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області

    Олімпіада з біології (10 клас), I місце (118,5 б.)

    Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради Черкаської області (11 клас)

  191. 104.
  192. Гладиш Анастасія Василівна

    Слов'янський педагогічний ліцей Донецької області

    Олімпіада з екології (10 клас), II місце (73,86 б.)

    Слов'янський педагогічний ліцей Донецької області (11 клас)

  193. 105.
  194. Бандурко Богдана Василівна

    Донецький обласний санаторний ліцей-інтернат з профільним вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін "Ерудит" Донецької обласної ради

    Олімпіада з екології (11 клас), I місце (82,21 б.)

    Донецький національний університет

  195. 106.
  196. Ізмайлова Ольга Борисівна

    Криворізький природничо-науковий ліцей Дніпропетровської області

    Олімпіада з екології (11 клас), II місце (78,05 б.)

    Національний медичний університет імені О. О. Богомольця

  197. 107.
  198. Приймачук Ярослав Олександрович

    Пищиківська загальноосвітня школа I — III ступенів Сквирської районної ради Київської області

    Олімпіада з географії (8 клас), I місце (78 б.)

    Пищиківська загальноосвітня школа I — III ступенів Сквирської районної ради Київської області (9 клас)

  199. 108.
  200. Дубина Андрій Миколайович

    Іваньківська загальноосвітня школа I — III ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

    Олімпіада з географії (8 клас), I місце (75 б.)

    Іваньківська загальноосвітня школа I — III ступенів Маньківської районної ради Черкаської області (9 клас)

  201. 109.
  202. Колос Павло Сергійович

    Комунальний заклад Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей — інтернат" Київської області

    Олімпіада з географії (9 клас), I місце (89 б.)

    Комунальний заклад Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат" Київської області (10 клас)

  203. 110.
  204. Дімітращук Богдан Дмитрович

    Чернівецький ліцей № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради

    Олімпіада з географії (9 клас), I місце (88,5 б.)

    Чернівецький ліцей № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради (10 клас)

  205. 111.
  206. Кендюхов Ігор Олександрович

    Макіївська загальноосвітня школа I — III ступенів № 108 Макіївської міської ради Донецької області

    Олімпіада з географії (9 клас), I місце (83 б.)

    Макіївська загальноосвітня школа I — III ступенів № 108 Макіївської міської ради Донецької області (10 клас)

  207. 112.
  208. Лежнюк Богданна Василівна

    Тучинська загальноосвітня школа I — III ступенів Гощанської районної ради Рівненської області

    Олімпіада з географії (10 клас), I місце (85 б.)

    Тучинська загальноосвітня школа I — III ступенів Гощанської районної ради Рівненської області (11 клас)

  209. 113.
  210. Перчиць Олександр Вікторович

    Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат II — III ступенів "Обдарованість" Харківської обласної ради"

    Олімпіада з географії (10 клас), I місце (80 б.)

    Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат II — III ступенів "Обдарованість" Харківської обласної ради" Харківської області (11 клас)

  211. 114.
  212. Марчук Антон Ярославович

    Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат II — III ступенів "Обдарованість" Харківської обласної ради" Харківської області

    Олімпіада з географії (10 клас), I місце (76 б.)

    Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат II — III ступенів "Обдарованість" Харківської обласної ради" Харківської області (11 клас)

  213. 115.
  214. Ріпка Катерина Сергіївна

    Чернівецька гімназія № 1 Чернівецької області

    Олімпіада з географії (11 клас), I місце (85 б.)

    Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

  215. 116.
  216. Мельнійчук Максим Михайлович

    Луцька спеціалізована школа I — III ступенів № 1 Волинської області

    Олімпіада з географії (11 клас), I місце (80 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  217. 117.
  218. Асландуков Матвій Миколайович

    Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області (8 клас)

    Олімпіада з інформатики (9 клас), I місце (420 б.)

    Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області (9 клас)

  219. 118.
  220. Бабенко Михайло Павлович

    Харківський навчально-виховний комплекс № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з інформатики (10 клас), I місце (560 б.)

    Харківський навчально-виховний комплекс № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області (11 клас)

  221. 119.
  222. Глембоцький Владислав Олегович

    Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки

    Олімпіада з інформатики (10 клас), I місце (540 б.)

    Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки (11 клас)

  223. 120.
  224. Єрмаков Владислав Олександрович

    Ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А. С. Макаренка

    Олімпіада з інформатики (10 клас), I місце (500 б.)

    Ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А. С. Макаренка (11 клас)

  225. 121.
  226. Попович Євгеній Олександрович

    Природничо-науковий ліцей № 145 м. Києва

    Олімпіада з інформатики (11 клас), I місце (610 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  227. 122.
  228. Денисенков Микита Вікторович

    Донецький ліцей № 6 Донецької міської ради Донецької області

    Олімпіада з економіки (9 клас), I місце (118 б.)

    Донецький ліцей № 6 Донецької міської ради Донецької області (10 клас)

  229. 123.
  230. Олійник Максим Олександрович

    Запорізький ліцей "Логос" Запорізької міської ради Запорізької області

    Олімпіада з економіки (9 клас), I місце (109)

    Запорізький ліцей "Логос" Запорізької міської ради Запорізької області (10 клас)

  231. 124.
  232. Леховіцький Дмитро Олександрович

    Харківська гімназія № 46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з економіки (9 клас), I місце (105 б.)

    Харківська гімназія № 46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області (10 клас)

  233. 125.
  234. Біличенко Максим Миколайович

    Харківська гімназія № 46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з економіки (10 клас), I місце (124 б.)

    Харківська гімназія № 46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області (11 клас)

  235. 126.
  236. Мороз Володимир Олександрович

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

    Олімпіада з економіки (10 клас), I місце (115 б.)

    Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка (11 клас)

  237. 127.
  238. Часніков Владислав Ігорович

    Комунальний заклад "Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів — колегіум № 36"

    Олімпіада з економіки (10 клас), I місце (110 б.)

    Комунальний заклад "Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів — колегіум № 36" (11 клас)

  239. 128.
  240. Баранова Олена Сергіївна

    Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради Черкаської області

    Олімпіада з економіки (10 клас), I місце (110 б.)

    Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради Черкаської області (11 клас)

  241. 129.
  242. Іванов Антон Євгенович

    Харківська гімназія № 46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

    Олімпіада з економіки (11 клас), I місце (140 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  243. 130.
  244. Костик Михайло Володимирович

    Загальноосвітня школа I — III ступенів № 6 імені В. С. Гренджі-Донського управління освіти Ужгородської міської ради Закарпатської обл.

    Олімпіада з економіки (11 клас), I місце (133 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  245. 131.
  246. Борисяк Тарас Євгенович

    Загальноосвітня школа I — II ступенів с. Осташівців Зборівського району Тернопільської області

    Олімпіада з трудового навчання (9 клас), I місце (108 б.)

    Чортківське обласне педагогічне училище імені Олександра Барвінського

  247. 132.
  248. Назар'єва Ксенія Миколаївна

    Сумська загальноосвітня школа I — III ступенів № 27 м. Сум

    Олімпіада з трудового навчання (9 клас), I місце (110 б.)

    Сумська загальноосвітня школа I — III ступенів № 27 м. Сум (10 клас)

  249. 133.
  250. Кураксіна Валерія Євгенівна

    Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітній навчальний заклад I — III ступенів № 20 — дитячий юнацький центр "Сузір'я" Кіровоградської міської ради (учениця 10 класу)

    Олімпіада з трудового навчання (11 клас), I місце (105 б.)

    Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітній навчальний заклад I — III ступенів № 20 — дитячий юнацький центр "Сузір'я" Кіровоградської міської ради (11 клас)

  251. 134.
  252. Томилець Катерина Іванівна

    Музичанська загальноосвітня школа I — III ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

    Олімпіада з трудового навчання (11 клас), I місце (105 б.)

    Чернігівський державний технологічний університет

  253. 135.
  254. Косолапкін Павло Ігоревич

    Миколаївська загальноосвітня школа I — III ступенів № 42 Миколаївської міської ради Миколаївської області

    Олімпіада з трудового навчання (11 клас), I місце (94,5 б.)

    Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

  255. 136.
  256. Мазенко Владислав Сергійович

    Глухівська загальноосвітня школа I — III ступенів № 2 Глухівської міської ради Сумської області

    Олімпіада з трудового навчання (11 клас), I місце (92 б.)

    Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

  257. 137.
  258. Ясменко Вікторія Романівна

    Загальноосвітній навчальний заклад I — III ступенів "Середня загальноосвітня школа № 6" м. Києва

    Олімпіада з трудового навчання (11 клас), I місце (105 б.)

    Київський національний університет технології та дизайну

  259. 138.
  260. Боковикова Євгенія Олександрівна

    Харківська загальноосвітня школа I — III ступенів № 124 Харківської області

    Олімпіада з педагогіки і психології (11 клас), I місце (134 б.)

    Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

  261. 139.
  262. Тодорюк Ольга Василівна

    Реваківський загальноосвітній навчальний заклад I — III ступенів Кіцманського району Чернівецької області

    Олімпіада з педагогіки і психології (11 клас), I місце (135,89 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  263. 140.
  264. Бондарев Михайло Дмитрович

    Донецька загальноосвітня школа I — III ступенів № 94 Донецької міської ради Донецької області

    Олімпіада з інформаційних технологій (10 клас), I місце (217 б.)

    Донецька загальноосвітня школа I — III ступенів № 94 Донецької міської ради Донецької області (11 клас)

  265. 141.
  266. Павлюк Олег Олегович

    Ізюмська загальноосвітня школа I — III ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області

    Олімпіада з інформаційних технологій (10 клас), I місце (223 б.)

    Ізюмська загальноосвітня школа I — III ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області (11 клас)

  267. 142.
  268. Попов Нікіта Вікторович

    Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа I — II ступенів — ліцей Шосткинської міської ради Сумської області

    Олімпіада з інформаційних технологій (10 клас), I місце (207 б.)

    Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа I — II ступенів — ліцей Шосткинської міської ради Сумської області (11 клас)

  269. 143.
  270. Ведмеденко Олег Вячеславович

    Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області

    Олімпіада з інформаційних технологій (11 клас), I місце (259 б.)

    Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

  271. 144.
  272. Омельченко Данило Володимирович

    Комунальний заклад освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара"

    Олімпіада з інформаційних технологій (11 клас), I місце (264 б.)

    Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

  273. 145.
  274. Щебетюк Валентин Олегович

    Миколаївська загальноосвітня школа I ступенів № 19 Миколаївської міської ради Миколаївської області

    Олімпіада з інформаційних технологій (11 клас), I місце (254 б.)

    Чорноморський державний університет імені Петра Могили

  275. 146.
  276. Гогерчак Григорій Іванович

    Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченко

    Олімпіада з інформаційних технологій (11 клас), I місце (254 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  277. 147.
  278. Виходцев Володимир Володимирович

    Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради Запорізької області

    Олімпіада з фізичної культури і спорту (11 клас), I місце (60 б.)

    Запорізький національний університет

  279. 148.
  280. Островерх Ігор Едуардович

    Дергачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа — дошкільний навчальний заклад" Дергачівської районної ради Харківської області

    Олімпіада з фізичної культури і спорту (11 клас), I місце (58 б.)

    Харківська державна академія фізичної культури

  281. 149.
  282. Сірантова Дар'я Олександрівна

    Загальноосвітня школа I — III ступенів № 78 Печерського району м. Києва

    Олімпіада з фізичної культури і спорту (11 клас), I місце (59 б.)

    Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

  283. 150.
  284. Яковлєва Анастасія Костянтинівна

    Чугуївська спеціалізована школа I — III ступенів № 8 Чугуївської міської ради Харківської області

    Олімпіада з фізичної культури і спорту (11 клас), I місце (47 б.)

    Національний фармацевтичний університет

    Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіту

    О. А. Удод

    Додаток 2 до наказу Міністерства освіти і науки 04.10.2013  № 1360

    СПИСОК переможців III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013 році, яким призначена стипендія Президента України

    Прізвище, ім'я стипендіата

    Місце навчання стипендіата у 2012 — 2013 н. р.

    Назва секції

    Місце навчання стипендіата у 2013 — 2014 н. р.

    1

    2

    3

    4

    5

    1.

    Лазарєв Михайло Вікторович

  285. учень 11 класу Харківської гімназії № 152 Харківської міської ради Харківської області
  286. Секція української літератури, I місце (87,20 б.)

    Харківський національний економічний університет

    2.

    Довгаль Ганна Миколаївна

  287. учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради
  288. Секція української літератури, I місце (88,40 б.)

    Національний університет "Києво-Могилянська академія"

    3.

    Грабовська Зоя Григорівна

  289. учениця 11 класу Донецької загальноосвітньої школи I — III ступенів № 118
  290. Секція мистецтвознавства, I місце (87,35 б.)

    Донецький національний університет

    4.

    Трегуб Дар'я Андріївна

  291. учениця 11 класу Лубенської спеціалізованої школи I — III ступенів № 6 Полтавської області
  292. Секція мистецтвознавства, I місце (89,75 б.)

    Київський національний торговельно-економічний університет

    5.

    Адаменко Оксана Володимирівна

  293. учениця 10 класу Козелецької гімназії № 1 Козелецької районної ради Чернігівської області
  294. Секція мистецтвознавства, II місце (86,95 б.)

  295. учениця 11 класу Козелецької гімназії № 1 Козелецької районної ради Чернігівської обл.
  296. 6.

    Чихарівський Роман Ігорович

    учень 11 класу Теребовлянської обласної комунальної гімназії-спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням іноземної мови і збереженням класів для слабозорих дітей Тернопільської області

    Секція літературної творчості, I місце (94,00 б.)

    Львівський національний університет імені Івана Франка

    7.

    Кулянда Ірина Вікторівна

  297. учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи № 32 м. Львова
  298. Секція літературної творчості, I місце (95,00 б.)

  299. учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 32 м. Львова
  300. 8.

    Гречка Станіслав Олександрович

    учень 11 класу комунального закладу освіти "Гімназія № 3" Дніпропетровської міської ради

    Секція світової літератури, I місце (94,25 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

    9.

    Вознюк Богдана Володимирівна

  301. учениця 9 класу Чернігівської ЗОШ I — III ступенів № 27 Чернігівської міської ради
  302. Секція світової літератури, II місце (92,25 б.)

  303. учениця 10 класу Чернігівської ЗОШ I — III ступенів № 27 Чернігівської міської ради
  304. 10.
  305. Агарков Владислав Григорович

    учень 11 класу Ялтинського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей № 9" Автономної Республіки Крим

    Секція російської літератури, I місце (91,90 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  306. 11.
  307. Сікорська Валерія Володимирівна

    учениця 11 класу спеціалізованої школи I — III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т. Шевченка м. Києва

    Секція фольклористики, I місце (83.95 б.)

    Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

  308. 12.
  309. Васильченко Богдана Василівна

    учениця 11 класу загальноосвітньої школи I — III ступенів с. Буцин Старовижівського району Волинської області

    Секція фольклористики, II місце (84,70 б.)

    Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

  310. 13.
  311. Тесленко Дар'я Сергіївна

    учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи I — III ступенів № 114 Харківської міської ради Харківської області

    Секція української мови, I місце (85,25 б.)

    Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

  312. 14.
  313. Хоменко Катерина Ярославівна

    учениця 11 класу КЗКОР "Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат I — III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов" Київської області

    Секція української мови, I місце (85,60 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  314. 15.
  315. Доманіцька Мирослава Олегівна

    учениця 9 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради Черкаської області

    Секція української мови, I місце (87,75 б.)

    учениця 10 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради Черкаської області

  316. 16.
  317. Шкварок Софія Володимирівна

  318. учениця 11 класу Ковельської міської гімназії Ковельської міської ради Волинської області
  319. Секція англійської мови, I місце (91,58 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  320. 17.
  321. Михальова Анна Вікторівна

    учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею імені О. В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради Херсонської області

    Секція англійської мови, I місце (95,56)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  322. 18.
  323. Лисецька Анастасія Володимирівна

  324. учениця 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького Волинської області
  325. Секція німецької мови, I місце (92,95 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  326. 19.
  327. Студеняк Віктор Ігорович

    учень 10 класу Ужгородської лінгвістичної гімназії імені Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області

    Секція німецької мови, II місце (80,90 б.)

    учень 11 класу Ужгородської лінгвістичної гімназії імені Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області

  328. 20.
  329. Губарєва Анастасія Вячеславівна

    учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи I — III ступенів № 166 "Вертикаль" Харківської міської ради Харківської області

    Секція французької мови, I місце (89,25 б.)

    Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

  330. 21.
  331. Дюг Соломія Романівна

    учениця 11 класу Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I — III ступенів № 15 з поглибленим вивченням англійської та французької мов

    Секція французької мови, II місце (85,70 б.)

    Львівський національний університет імені Івана Франка

  332. 22.
  333. Волошин Дмитро Миколайович

  334. учень 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради
  335. Секція іспанської мови, II місце (81,30 б.)

    Буковинський державний медичний університет

  336. 23.
  337. Заброда Юлія Сергіївна

    учениця 11 класу комунального закладу освіти "Гімназія № 3" Дніпропетровської міської ради

    Секція російської мови, I місце (88,75 б.)

    Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого"

  338. 24.
  339. Бурлаков Михайло Павлович

  340. учень 11 класу гімназії № 9 Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим
  341. Секція математики, I місце (89,26 б.)

    Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана

  342. 25.
  343. Мартинюк Тетяна Сергіївна

    учениця 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

    Секція математики, I місце (99,00 б.)

    Львівський національний університет імені Івана Франка

  344. 26.
  345. Мінаєв Павло Євгенійович

    учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю"

    Секція математичного моделювання, I місце (82,95 б.)

    Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

  346. 27.
  347. Удалова Марія Сергіївна

  348. учениця 9 класу Запорізького технічного ліцею
  349. Секція математичного моделювання, II місце (83,98 б.)

  350. учениця 10 класу Запорізького технічного ліцею
  351. 28.
  352. Магера Микола Володимирович

    учень 11 класу загальноосвітньої школи I — III ступенів № 27 Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим

    Секція прикладної математики, I місце (85,50 б.)

    Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського

  353. 29.
  354. Юрченко-Титаренко Антон Юрійович

    учень 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи I — III ступенів № 6 Чернігівської міської ради Чернігівської області

    Секція прикладної математики, I місце (86,30 б.)

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  355. 30.
  356. Дмитрієв Микита Сергійович

    учень 10 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара"

    Секція теоретичної фізики, I місце (88,83 б.)

    учень 11 класу комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара"

  357. 31.
  358. Білецький Микола В'ячеславович

    учень 11 класу комунального закладу "Школа-інтернат II — III ступ

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.


    Вам это будет интересно:

    Про продовження у 2014 році проведення у Волинській області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії, Кабінет Міністрів України

    Про продовження у 2014 році проведення у Волинській області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії Кабінет Міністрів України постановляє:

    Резолюція 2112 (2013), 30 липня 2013 року, Організація Об'єднаних НаційРЕЗОЛЮЦИЯ 2112 (2013),

    Совет Безопасности, вновь подтверждая свою твердую приверженность суверенитету, независимости, территориальной целостности и единству Кот-д'Ивуара и напоминая о важности принципов добрососедства, невмешательства и регионального сотрудничества,

    Коли відходи витісняють людину

    Бурхливий економічний розвиток призвів до тотальної антропогенізації природи, став одним з головних чинників, який породив безвідповідальне ставлення до неї як людей загалом, так і владних структур ...

    На Кіровоградщині працівники ДАІ виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння

    Днями, пізно ввечері, інспектори ДАІ Кіровограда несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху в обласному центрі. Під час патрулювання міських вулиць вартові доріг помітили автомобіль ...

    Консультации по недвижимости
    Адвокат по ЖКХ
    Рекомендовано !
    Киевские судебные решения

    №910/22831/14

    Судья: Васильченко Т.В.
    07.01.2015

    №757/24024/14-ц

    Судья: Цокол Л. І.
    07.01.2015
    Новости жилищных адвокатов
    Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

    Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

    На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

    На Черкащині працівники ДАІ  затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

    На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

    На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

    Об Адвокате
    Этот сайт суперовый! работал на нем довольно чуть ли не по три раза на день. Этот интернет сайт ожидает светлое будущее. Удачи Вам, ребята. Хотелося б встречаться с Вашими новыми работами почаще! Действуйте!

    Спасибо Вам за этот огромнейший труд, который Вы делаете каждый день для нас. Умнички!!!

    Сайт - обалденный. Thanky! Без всякого сомнения нужный и удобный сайт.
    Публикации о недвижимости
    О налогообложении операции с недвижимостью ...

    О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

    Что лучше агент по недвижимости или адвокат

    Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

    fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66