Кабинет министров Украины установил квоты иммиграции на 2014 году в общем количестве 6 тыс. 376 человек. Об этом говорится в распоряжении правительства № 571-р от 11 июня 2014 года.
Правительством установлены квоты иммиграции на 2014 год в количестве 6,3 тыс. человек
Вам это будет интересно:
Діти Миколаєва: кожному водієві - по янголу-охоронцюНе лети швидше за свого янгола-охоронця! - саме з такими словами юні інспектори руху з миколаївської школи №6 зверталися до водіїв. Порівняльний аналіз систем підготовки арбітражних керуючих в Росії, Білорусії та Україні, Міністерство юстиції УкраїниМІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИПорівняльний аналіз систем підготовки арбітражних керуючих в Росії, Білорусії та Україні Значний інтерес представляє досвід систем підготовки спеціалістів для інституту банкрутства в Російській Федерації (далі — Росія) та Республіці Білорусь (далі — Білорусія).
| До уваги учасників дорожнього руху: у східних областях сніг, на дорогах країни ожеледицяЗа прогнозом Гідрометцентру 14 грудня на дорогах країни, крім Криму, ожеледиця; вночі у східних областях місцями сильний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Температура протягом доби 3-8 ... Принят новый закон о Кабинете Министров УкраиныВерховный Совет Украины принял закон о Кабинете Министров Украины (№4146). За это решение проголосовали 313 народных депутатов. Так, закон «О Кабинете Министров Украины» насчитывает 57 статей, ... |
Консультации по недвижимости
Адвокат по ЖКХ



