Мэр Киева поручил обнародовать перечень очередников на получение квартир в Киеве на сайте КГГА, чтобы не возникало спекуляций и каждый человек знал, под каким номером он находится, и как продвигается очередь. Об этом сообщает пресс-служба КГГА.
«Информация об очереди и ее продвижение должна быть открытой и публичной, чтобы каждый знал, кто получает жилье, и как продвигается очередь. Также нужно рассчитать количество квартир, которые будет возможность выделить в следующем году », — подчеркнул мэр Киева, обратившись к директору Департамента строительства.
В то же время, Виталий Кличко отметил необходимость внесения изменений в законодательство, чтобы каждый застройщик выделял определенную часть квартир на выполнение инвестобязательств для обеспечения жильем льготных категорий киевлян.
Также мэр столицы напомнил о финансовой несостоятельности Киева и призвал бизнес приниимать активное участие в экономической жизни города.
«Непростая ситуация со столичным бюджетом — дыра около 2 млрд грн. Если НДФЛ будет оставаться в Киеве, у нас будет возможность финансировать такие проекты. Сейчас мы над этим работаем. Кроме того, стоит обратиться к бизнесу, к предприятиям, чтобы они поддержали этот проект. Бизнес должен быть социально ответственным. У нас много неравнодушных киевлян. Нужно почтить память погибших чернобыльцев », — отметил Киевский городской голова.
Щодо здійснення митного оформлення лушпиння соняшникового пресованого гранульованого по товарному коду 230630, Міністерство аграрної політики та продовольства України Т. в.о Голови Держмитслужби України Дороховському О. М. Шановний Олександре Миколайовичу! Державна митна служба України листом від 28.01.13 № 11.1/1.2-16/969-ЕП( v_969342-13 ) внесла доповнення до листа від 16.05.11 № 11.1/2-16/7598-ЕП( v7598342-11 ) в частині опису п.32 (лушпиння соняшникове, лушпиння соняшникове пресоване гранульоване, шрот та макуха соняшникові).
Про переоформлення ліцензії з централізованого водопостачання та водовідведення Товариству з обмеженою відповідальністю "ТАУН СЕРВІС", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро переоформлення ліцензії з централізованого водопостачання та водовідведення Товариству з обмеженою відповідальністю "ТАУН СЕРВІС" Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Щодо набрання чинності міжнародним договором, Міністерство закордонних справ УкраїниКопія: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Міністерство юстиції України Секретаріат Кабінету Міністрів України Апарат Верховної Ради України Посольство України в Туркменистані
що втратили чинність, деяких наказів, Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2013 р. за № 1649/24181 Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України( 500/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади( 731-92-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення нормативно-правових актів Міністерства аграрної політики та продовольства України у відповідність до вимог законодавства України НАКАЗУЮ:
|