Справа № 589/4414/14-ц р.
Провадження № 2-н/589/880/14
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
14.08.2014 року м.Шостка
Суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області Сінгур В.О., розглянувши заяву ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію з ОСОБА_1, -
ВСТАНОВИВ:
Заява в цілому подана з дотриманням вимог ст. ст. 97-99 ЦПК України, відповідає їм по формі та змісту.
Заява містить посилки на докази, має додатки відповідно до кількості сторін.
Керуючись ст. 102 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за заявою ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію з ОСОБА_1.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Шосткинського міськрайонного суду
Сумської області В.О.Сінгур
Про надання у 2013 році пільг особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, Кабінет Міністрів УкраїниПро надання у 2013 році пільг особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною Відповідно до пункту 4 розділу "Прикінцеві положення" Закону України( 5515-17 ) "Про Державний бюджет України на 2013 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:
Деякі питання реалізації інвестиційного проекту створення національної супутникової системи зв’язку, Кабінет Міністрів УкраїниДеякі питання реалізації інвестиційного проекту створення національної супутникової системи зв’язку 1. Погодитися з пропозицією Державного космічного агентства щодо збільшення вартості реалізації інвестиційного проекту створення національної супутникової системи зв’язку для створення додаткового корисного навантаження супутника зв’язку на 10 млн. доларів США за рахунок коштів, отриманих від надання в оренду ресурсу супутника.
| Про затвердження настанови "Лікарські засоби. Належна практика промоції", Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро затвердження настанови "Лікарські засоби. Належна практика промоції" Відповідно до пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров'я України( 467/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, на виконання пункту 4 Концепції розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я України на 2011 — 2020 роки( v0769282-10 ), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 13 вересня 2010 року № 769, та з метою запровадження принципів та правил належної практики промоції лікарських засобів НАКАЗУЮ:
До посівної готовіЗа оперативними даними регіонів, сільськогосподарські підприємства вже забезпечені необхідними засобами для проведення осінньої посівної кампанії під урожай 2013 року.
|