Справа № 1001/1796/2012
Провадження № 2/1001/973/2012
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
27 листопада 2012 року суддя Баришівського районного суду Київської області
Єременко Володимир Максимович розглянувши матеріали справи № 1001/1796/2012
№ п/с 2/1001/973/2012
за позовом ОСОБА_2
до Морозівської сільської ради Баришівського району Київської області
про визнання права власності на майно в спадок, -
ВСТАНОВИВ:
Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.119,120 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.122 ч.1, 128 ч.1, 131 ч.1 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у цивільній справі № 1001/1796/2012, № п/с 2/1001/973/2012
за позовом ОСОБА_2
до Морозівської сільської ради Баришівського району Київської області
про визнання права власності на майно в спадок.
Судове засідання призначити в приміщенні Баришівського районного суду Київської області на 11 грудня 2012 року о 10 годині 00 хвилин.
Відповідач має право подати суду своє письмове заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Сторони зобов'язані подати свої докази чи повідомити про них суд до початку розгляду справи по суті.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Баришівського районного суду В. М. Єременко
У Великобританії воскресла жінка після 45 хвилин клінічної смертіУ Великобританії 52-річна мати чотирьох дітей Таслім Рафік воскресла саме тоді, коли сім'я оплакувала її смерть.
Мобилизованным в армию пообещали выплачивать зарплату на уровне контрактниковПремьер-министр Украины Арсений Яценюк подписал постановление правительства, согласно которому военнослужащие, проходящие военную службу по призыву во время мобилизации, будут получать денежное ...
| В 8 районах Киева поликлиники перерегестрируют в неприбыльные коммунальные предприятияВ восьми районахКиевадо 1 октября должны перерегистрировать поликлиники в неприбыльные коммунальные предприятия. Об этом сегодня журналистам сообщил председательКГГААлександр Попов.
Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ІС-Холдинг" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, відповідно до пункту 9 розділу I Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)( z0864-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року № 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24 липня 2006 року за № 864/12738 (зі змінами та доповненнями), НАКАЗУЮ:
|