Жилищный адвокат

Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, Центральна виборча комісіяЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

  1. від 26 серпня 2012 року № 604
  2. Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

    Розглянувши подання депутатських фракцій, про сформування та реєстрацію яких у Верховній Раді України шостого скликання було оголошено на пленарному засіданні: фракції Партії регіонів у Верховній Раді України; фракції "Блок Юлії Тимошенко — "Батьківщина"; фракції Блоку "НАША УКРАЇНА — НАРОДНА САМООБОРОНА": "Народний Союз Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно", Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія "ПОРА", Партія захисників Вітчизни; фракції Комуністичної партії України; фракції Народної Партії у Верховній Раді України щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, а також відповідні подання політичних партій — суб'єктів виборчого процесу, кандидатури від яких до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 24 серпня 2012 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу окружних виборчих комісій є відхиленими, згідно з пунктом 1 частини другої статті 13( 4061-17 ), частинами першою — третьою( 4061-17 ), п'ятою — сьомою статті 26( 4061-17 ), частинами першою( 4061-17 ), третьою — сьомою ( 4061-17 ), дев'ятою — одинадцятою статті 27( 4061-17 ), підпунктом 1 пункту 4 розділу XV Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 17 статті 19 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

    1. Утворити окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року згідно з додатками 1 — 27.

    2. Окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи у визначений цими комісіями спосіб.

    3. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.

    4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

    Голова Центральної виборчої комісії

    В. ШАПОВАЛ

    Додаток 1 до постанови Центральної виборчої комісії від 26 серпня 2012 року № 604

    СКЛАД окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

    Автономна Республіка Крим

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 1

    Голова комісії — Мітіна Катерина Юріївна, 1989 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА".

    Заступник голови комісії — Комаров Віктор Сергійович, 1987 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України".

    Секретар комісії — Нерадовська Марія Олександрівна, 1978 року народження — від Ліберальної партії України.

    Члени комісії:

    Борецька Лілія Романівна, 1975 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Борисенко Світлана Миколаївна, 1987 року народження — від Української Народної Партії;

    Горбонос Олександр Миколайович, 1986 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Джемилєва Ліля Нуріївна, 1991 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Звягіна Мирослава Василівна, 1982 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Карлсон Олена Альбертівна, 1957 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Колясса Ірина Вікторівна, 1968 року народження — від Партії "Руський блок";

    Коржов Антон Олександрович, 1984 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Легенький Роман Володимирович, 1982 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Меркулова Юлія Анатоліївна, 1973 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Міркос Марія Мирославівна, 1961 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Носач Світлана Олексіївна, 1955 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Титаренко Олена Олександрівна, 1985 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Уманський Юрій Володимирович, 1979 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Чічіков Дмитро Олександрович, 1974 року народження — від фракції комуністів.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 2

    Голова комісії — Лісов Геннадій Васильович, 1961 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".

    Заступник голови комісії — Чіркова Марія Йосипівна, 1962 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність".

    Секретар комісії — Куліков Микола Валентинович, 1968 року народження — від фракції Партії регіонів.

    Члени комісії:

    Борисенко Катерина Миронівна, 1977 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Бреус Ірина Володимирівна, 1981 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Воєцький Олександр Олександрович, 1986 року народження — від фракції комуністів;

    Гончаренко Світлана Володимирівна, 1966 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Квітко Пилип Ігорович, 1985 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Кривенко Олена Степанівна, 1960 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Морозова Світлана Володимирівна, 1969 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Радинська Вікторія Валеріївна, 1986 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Рябенко Наталія Михайлівна, 1962 року народження — від Ліберальної партії України;

    Серебряков Олександр Олександрович, 1980 року народження — від Партії "Громадянська солідарність";

    Сілкіна Олександра Михайлівна, 1991 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Татарнікова Тетяна Олексіївна, 1951 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Триніна Наталя Володимирівна, 1956 року народження — від Партії "Руський блок";

    Фінько Павло Валерійович, 1985 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Шукшина Тетяна Миколаївна, 1947 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 3

    Голова комісії — Волкова Наталя Олександрівна, 1957 року народження — від фракції Партії регіонів.

    Заступник голови комісії — Журавльов Анатолій Васильович, 1960 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!".

    Секретар комісії — Русаков Тарас Георгійович, 1968 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".

    Члени комісії:

    Абдурахімова Діляра Аблаївна, 1961 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Білостоцька Тетяна Петрівна, 1962 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Бузмакова Ірина Олегівна, 1975 року народження — від Партії "Руський блок";

    Гавриш Олімпіада Василівна, 1958 року народження — від фракції комуністів;

    Задорожній Володимир Миколайович, 1990 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Ібрагімова Зарема Ільвісівна, 1972 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Кудрявцева Світлана Михайлівна, 1965 року народження — від Української Народної Партії;

    Курнакова Тетяна Євгенівна, 1968 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Левадний Віталій Володимирович, 1951 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Лисенко Сергій Павлович, 1954 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Муждабаєва Сальге Талятівна, 1992 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Салов Валерій Миколайович, 1970 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Синікова Лариса Володимирівна, 1955 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Тимошенко Володимир Петрович, 1970 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Фінченко Петро Петрович, 1968 року народження — від Ліберальної партії України.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 4

    Голова комісії — Тараніна Євгенія Олександрівна, 1976 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України".

    Заступник голови комісії — Чиж Едуард Тимофійович, 1937 року народження — від Партії "Руський блок".

    Секретар комісії — Цивінський Володимир Станіславович, 1967 року народження — від Української Народної Партії.

    Члени комісії:

    Аблязімова Альфія Расімівна, 1989 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Асанова Садідже Тіфуківна, 1958 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Вирютін Дмитро Сергійович, 1980 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Гафич Лариса Олександрівна, 1962 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Гуніч Юрій Васильович, 1960 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Зирянов Андрій Брониславович, 1960 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Ібраїмова Садіє , 1954 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Колосов Олександр Леонідович, 1961 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Кострульова Наталія Петрівна, 1966 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Лосятинська Валентина Миколаївна, 1952 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Похтель Віталій Олегович, 1992 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Рубінштейн Наталія Юхимівна, 1971 року народження — від Ліберальної партії України;

    Терентьєв Володимир Євгенович, 1973 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Тесленко Ігор Віталійович, 1963 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Чебукін Володимир Павлович, 1951 року народження — від фракції комуністів.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 5

    Голова комісії — Ткаченко Тетяна Олегівна, 1989 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України".

    Заступник голови комісії — Замшилкін Денис Юрійович, 1990 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України".

    Секретар комісії — Ганжелюк Олена Григорівна, 1973 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ".

    Члени комісії:

    Аблаєва Венера Ільвісівна, 1967 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Бумарський В'ячеслав Костянтинович, 1991 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Волобуєва Світлана Іванівна, 1950 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Довгий Олександр Іванович, 1939 року народження — від Української Народної Партії;

    Коврижкіна Світлана Василівна, 1951 року народження — від фракції комуністів;

    Кожанова Лариса Кириллівна, 1951 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Кріоні Ірина Володимирівна, 1965 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Лукашина Аліна Едвардівна, 1948 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Мешков Віктор Вікторович, 1980 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Недашківський Володимир Валентинович, 1994 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Пархоменко Володимир Грігорович, 1950 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Стеблевська Тетяна Федорівна, 1950 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Стебловська Наталя Володимирівна, 1972 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Цирульніков Павло Олександрович, 1991 року народження — від Партії "Руський блок";

    Шарова Віолетта Петрівна, 1945 року народження — від Ліберальної партії України.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 6

    Голова комісії — Скорик Лідія Михайлівна, 1941 року народження — від Ліберальної партії України.

    Заступник голови комісії — Пілявська Галина Юріївна, 1961 року народження — від Української партії "Зелена планета".

    Секретар комісії — Панкратова Лариса Євгенівна, 1949 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона".

    Члени комісії:

    Антонець Іван Васильович, 1957 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Астаф'єва Ольга Валеріївна, 1964 року народження — від фракції комуністів;

    Березкіна Олена Станіславівна, 1953 року народження — від Партії "Руський блок";

    Борисов Олег Анатолійович, 1969 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Грязнов Микола Георгійович, 1948 року народження — від Народної Екологічної партії;

    Крушеницький Дмитро Вадимович, 1992 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Нагорна Надія Іванівна, 1965 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Папікян Марина Володимирівна, 1962 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Пасмашний Віктор Миколайович, 1947 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Пєтов Олексій Анатолійович, 1976 року народження — від Української Народної Партії;

    Ситніченко Євген В'ячеславович, 1987 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Труш Олексій Ігорович, 1985 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Федорова Олена Петрівна, 1979 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Черних Тамара Василівна, 1951 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Черняков Володимир Вікторович, 1952 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 7

    Голова комісії — Огнева Лариса Олексіївна, 1959 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ".

    Заступник голови комісії — Вінтоняк Ірина Миколаївна, 1960 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина".

    Секретар комісії — Діденко Юрій Дмитрович, 1955 року народження — від фракції комуністів.

    Члени комісії:

    Агальцова-Новохатська Яна Валеріївна, 1975 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Андрієвська Ольга Миколаївна, 1954 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Бардушко Наталія Петрівна, 1955 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Бєлозьорова Ірина Володимирівна, 1968 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Гололоб Наталя Володимирівна, 1975 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Єдинець Марія Володимирівна, 1985 року народження — від Ліберальної партії України;

    Іванов Володимир Васильович, 1954 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Козаченко Євгенія Борисівна, 1947 року народження — від Партії "Руський блок";

    Комарницька Олена Петрівна, 1965 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Мудрик Наталія Павлівна, 1959 року народження — від Української Народної Партії;

    Романюк Галина Андріївна, 1957 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Таришев Андрій Михайлович, 1966 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Умерова Ельвіра Ільміївна, 1988 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Хорошилов Артем Павлович, 1988 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Шевченко Олександр Сергійович, 1984 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 8

    Голова комісії — Потапенко Лариса Іванівна, 1952 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона".

    Заступник голови комісії — Харитонов Олександр Вячеславович, 1952 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина".

    Секретар комісії — Панченко Ольга Миколаївна, 1956 року народження — від Української партії "Зелена планета".

    Члени комісії:

    Авдоніна Ніна Андріївна, 1953 року народження — від фракції комуністів;

    Бейдін Олександр Віталійович, 1991 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Довгалюк Сергій Васильович, 1957 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Еміралієв Білял Серверович, 1988 року народження — від Партії "Руський блок";

    Карпова Ірина Василівна, 1963 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Лутков Валерій Сергійович, 1981 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Наумюк Лариса Олексіївна, 1968 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Неретін Андрій Валерійович, 1983 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Павлішин Андрій Васильович, 1985 року народження — від Української Народної Партії;

    Піхтєрєва Ольга Юріївна, 1985 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Смолянінова Тетяна Павлівна, 1957 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Таратухін Валерій Федорович, 1946 року народження — від Ліберальної партії України;

    Халілов Наріман Рефатович, 1992 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Шишов Володимир Володимирович, 1980 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Шупта Володимир Васильович, 1950 року народження — від фракції Партії регіонів.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 9

    Голова комісії — Павлюк Тамара Андріївна, 1949 року народження — від фракції комуністів.

    Заступник голови комісії — Букарєва Марина Миколаївна, 1959 року народження — від Християнсько-демократичної партії України.

    Секретар комісії — Малюченко Єгор Олександрович, 1989 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина".

    Члени комісії:

    Абдураманова Левіза Сейдаліївна, 1986 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Бєлова Ірина Валеріївна, 1981 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Гавриленко Ольга Іванівна, 1961 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Гацулова Валентина Іванівна, 1961 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Гейко Валентина Анатоліївна, 1965 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Голуб Віра Миколаївна, 1959 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Замрій Артем Миколайович, 1991 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Леванова Ірина Михайлівна, 1993 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Моренберг Тетяна Євгенівна, 1974 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Островська Любомира Миколаївна, 1960 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Пеленцова Оксана Вікторівна, 1988 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Романова Ірина Владиславівна, 1969 року народження — від Ліберальної партії України;

    Соловйов Микола Олексійович, 1962 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Юдаєва Ольга Іванівна, 1955 року народження — від Партії "Руський блок";

    Юдіна Тетяна Анатоліївна, 1978 року народження — від Української Народної Партії.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 10

    Голова комісії — Абрамова Ірина Анатоліївна, 1975 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА".

    Заступник голови комісії — Дика Жанна Діомидівна, 1975 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України.

    Секретар комісії — Леванова Гульнара Ейюбівна, 1967 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність".

    Члени комісії:

    Абдурешитова Гульнара Нариманівна, 1982 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Александрова Катерина Ігорівна, 1984 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Гнатюк Сергій Борисович, 1984 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Голуб Ольга Валеріївна, 1990 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Григорьєв Володимир Васильович, 1949 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Ємел'янова Галина Олександрівна, 1978 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Ільницький Віктор Омелянович, 1967 року народження — від Української Народної Партії;

    Казначєєва Наталія Валентинівна, 1978 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Максимова Вікторія Вікторівна, 1987 року народження — від Партії "Руський блок";

    Маначинська Олена Іванівна, 1973 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Непомняща Олена Олександрівна, 1977 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Слободянюк Ольга Вікторівна, 1969 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Хайбуллаєва Вєнєра Різаївна, 1964 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Чебишева Любов Валентинівна, 1946 року народження — від фракції комуністів.

    Шабалтас Ірина Петрівна, 1981 року народження — від Ліберальної партії України.

    Секретар Центральної виборчої комісії

    Т. ЛУКАШ

    Додаток 2 до постанови Центральної виборчої комісії від 26 серпня 2012 року № 604

    СКЛАД окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

    Вінницька область

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 11

    Голова комісії — Лесик Павло Анатолійович, 1964 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина".

    Заступник голови комісії — Кеніч Тетяна Олексіївна, 1957 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА".

    Секретар комісії — Присяжнюк Галина Миколівна, 1964 року народження — від Української партії "Зелена планета".

    Члени комісії:

    Бехлеванова Ольга Вячеславівна, 1992 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Боднар Анатолій Іванович, 1948 року народження — від фракції комуністів;

    Войнаровський Анатолій Володимирович, 1971 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Волкова Інна Василівна, 1979 року народження — від Ліберальної партії України;

    Грустілін Олександр Олегович, 1984 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Гузь Ігор Васильович, 1978 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Єрофєєва Олена Іванівна, 1982 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Каменщук Тетяна Дмитрівна, 1983 року народження — від Української Народної Партії;

    Кірєєв Геннадій Іванович, 1954 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Павлюк Володимир Андрійович, 1954 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Попова Катерина Василівна, 1953 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Репін Владислав Олександрович, 1987 року народження — від Партії "Руський блок";

    Сікорська Людмила Володимирівна, 1969 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Таран Володимир Володимирович, 1992 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Черкашин Юрій Анатолійович, 1992 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 12

    Голова комісії — Зубенко Ірина Анатоліївна, 1981 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України".

    Заступник голови комісії — Попова Ганна Олександрівна, 1982 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".

    Секретар комісії — Тетева-Родюк Ірина Олександрівна, 1980 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона".

    Члени комісії:

    Ананьєв Сергій Іванович, 1956 року народження — від Ліберальної партії України;

    Владімірова Наталія Анатоліївна, 1980 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Гранат Вікторія Вікторівна, 1993 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Дехтярук Марина Леонідівна, 1991 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Железняков Олександр Андрійович, 1989 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Івацко Андрій Іванович, 1974 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Кирилюк Ленід Миколайович, 1963 року народження — від Української Народної Партії;

    Кондратюк Наталія Миколаївна, 1972 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Мороз Михайло Семенович, 1941 року народження — від фракції комуністів;

    Мустафаєв Ділявер Бекирович, 1957 року народження — від Партії "Руський блок";

    Нагорна Анастасія Олегівна, 1992 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Петінов Микола Миколайович, 1958 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Рудь Віктор Леонідович, 1985 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Трач Оксана Михайлівна, 1985 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Цаль Тетяна Вікторівна, 1972 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 13

    Голова комісії — Тімофєєва Галина Володимирівна, 1952 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина".

    Заступник голови комісії — Добровольська Марина Ігорівна, 1990 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність".

    Секретар комісії — Пилипчук Ольга Степанівна, 1975 року народження — від фракції комуністів.

    Члени комісії:

    Авраімова Наталя Ігорівна, 1983 року народження — від Ліберальної партії України;

    Богомол Олена Миколаївна, 1971 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Бурлак Людмила Тимофіївна, 1952 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Волосенко Михайло Іванович, 1955 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Гаврилюк Василь Анатолійович, 1959 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Древенчук Валентина Миколаївна, 1968 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Калашнікова Вікторія Вікторівна, 1967 року народження — від політичної партії Єдиний Центр;

    Кульчицька Світлана Володимирівна, 1961 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Мевший Анатолій Пилипович, 1958 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Мельніков Андрій Андрійович, 1989 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Петрова Ганна Іванівна, 1937 року народження — від Партії "Руський блок";

    Попов Олександр Владленович, 1982 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Сівак Марія Юріївна, 1991 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Трембіцька Тетяна Юріївна, 1990 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Шавло Яна Вячеславівна, 1988 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 14

    Голова комісії — Невський Станіслав Вікторович, 1970 року народження — від Української Народної Партії.

    Заступник голови комісії — Мамосуєва Олена Володимирівна, 1980 року народження — від Християнсько-демократичної партії України.

    Секретар комісії — Ставцев В'ячеслав Петрович, 1959 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!".

    Члени комісії:

    Бабяк Юлія Дмитрівна, 1988 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Бевз Іван Іванович, 1944 року народження — від фракції комуністів;

    Гамарник Валентина Іванівна, 1959 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Кириловська Лариса Олександрівна, 1975 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Кравець Тетяна Станіславівна, 1987 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Москва Євгеній Ярославович, 1952 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Овчинніков Андрій Олександрович, 1981 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Петрунчак Сергій Володимирович, 1951 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Посвалюк Тетяна Миколаївна, 1969 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Сніцарук Сергій Юрійович, 1989 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Стах Роман Іванович, 1988 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Уханова Марія Ігорівна, 1971 року народження — від Партії "Руський блок";

    Фіглярський Сергій Костянтинович, 1967 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Шалюгіна Анастасія Олегівна, 1990 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Школяр Тетяна Юхимівна, 1956 року народження — від Ліберальної партії України.

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 15

    Голова комісії — Османов Енвер Карабашевич, 1953 року народження — від Народної Екологічної партії.

    Заступник голови комісії — Зіньковська Неоніла Володимирівна, 1962 року народження — від Ліберальної партії України.

    Секретар комісії — Кабан Анна Валеріївна, 1987 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України".

    Члени комісії:

    Ванжула Олексій Федорович, 1988 року народження — від Партії "Руський блок";

    Вовк Тетяна Георгіївна, 1963 року народження — від політичної партії Єдиний Центр;

    Воловіковська Оксана Іванівна, 1977 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Горобець Оксана Анатоліївна, 1974 року народження — від Української Народної Партії;

    Дончак Людмила Михайлівна, 1975 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Козіцина Євгенія Іванівна, 1930 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Мельник Алла Миколаївна, 1981 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Михайлина Інна Олегівна, 1974 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Приймак Тетяна Євгеніївна, 1973 року народження — від фракції комуністів;

    Ратушна Валентина Георгіївна, 1953 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Сенчишен Іван Миколайович, 1985 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Тиха Марина Валеріївна, 1981 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Шаповал Юрій Михайлович, 1961 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Шкварук Павло Леонідович, 1971 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Шуляк Віктор Васильович, 1989 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 16

    Голова комісії — Григораш Василь Володимирович, 1955 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України.

    Заступник голови комісії — Ступак Олег Іванович, 1971 року народження — від Народної Екологічної партії.

    Секретар комісії — Кінзерська Людмила Валеріївна, 1987 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина".

    Члени комісії:

    Авербух Валерія Ісаківна, 1953 року народження — від Ліберальної партії України;

    Бажура Надія Володимирівна, 1956 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Боднар Олександр Володимирович, 1976 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Буриліна Тетяна Степанівна, 1956 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Гриневич Аліна Федорівна, 1991 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Зєліков Дмитро Ігорович, 1989 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Зугравий Олег Володимирович, 1961 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Криничка Федір Валентинович, 1983 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Крівічєва Наталя Яківна, 1958 року народження — від Партії "Руський блок";

    Лінніков Валерій Павлович, 1955 року народження — від фракції комуністів;

    Мазур Віктор Іванович, 1960 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Малетіна Ганна Валентинівна, 1952 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Мойсеєнко Роман Володимирович, 1991 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Паскаленко Тетяна Василівна, 1964 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Пухова Людмила Петрівна, 1962 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 17

    Голова комісії — Шалюгіна Інна Сергіївна, 1965 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".

    Заступник голови комісії — Оніщук Микола Іванович, 1957 року народження — від політичної партії Єдиний Центр.

    Секретар комісії — Кравченко Світлана Миколаївна, 1967 року народження — від Української партії "Зелена планета".

    Члени комісії:

    Бойко Валентина Миколаївна, 1953 року народження — від Ліберальної партії України;

    Вакуленко Тетяна Миколаївна, 1958 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Заєць Мирон Анатолійович, 1988 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Іванова Алла Опанасівна, 1955 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Кареніна Галина Іванівна, 1941 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Кибенко Юрій Сергійович, 1989 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Козік Любов Степанівна, 1957 року народження — від фракції комуністів;

    Копоть Володимир Федорович, 1956 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Орел Дар'я Володимирівна, 1984 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Смажелюк Світлана Григорівна, 1965 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Таранюк Тамара Іванівна, 1970 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Тесман Олена Олександрівна, 1993 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Шаповалова Ірина Михайлівна, 1988 року народження — від Партії "Руський блок";

    Шевченко Віра Григорівна, 1956 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Шклярук Світлана Олександрівна, 1967 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 18

    Голова комісії — Гуменюк Олег Юрійович, 1978 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!".

    Заступник голови комісії — Джога Ірина Миколаївна, 1971 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина".

    Секретар комісії — Смирнов Віктор Миколайович, 1948 року народження — від Партії "Руський блок".

    Члени комісії:

    Бевза Яна Сергіївна, 1992 року народження — від Партії "Громадянська солідарність";

    Гнатенко Олександр Юрійович, 1955 року народження — від фракції комуністів;

    Гумен Тетяна Михайлівна, 1955 року народження — від політичної партії Єдиний Центр;

    Дзюман Людмила Василівна, 1973 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Дудоладова Ліна Яківна, 1940 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Калініна Зарема Сайдіївна, 1972 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Картова Лідія Сергіївна, 1949 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Клименко Віталій Миколайович, 1978 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Коваленко Лідія Олегівна, 1991 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Ковальчук Любов Назарівна, 1952 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Колтунов Василь Васильович, 1979 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Крижанівський Сергій Іванович, 1959 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Кушнір Наталія Василівна, 1975 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Покрищук Наталя Леонідівна, 1973 року народження — від Ліберальної партії України.

    Чеботарьова Світлана Петрівна, 1971 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина".

    Секретар Центральної виборчої комісії

    Т. ЛУКАШ

    Додаток 3 до постанови Центральної виборчої комісії від 26 серпня 2012 року № 604

    СКЛАД окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

    Волинська область

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 19

    Голова комісії — Сєрова Ганна Михайлівна, 1940 року народження — від фракції комуністів.

    Заступник голови комісії — Іщенко Володимир Миколайович, 1988 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України".

    Секретар комісії — Рябов Андрій Олександрович, 1983 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".

    Члени комісії:

    Бученко Денис Петрович, 1982 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Варцаба Анатолій Вікторович, 1968 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Василюк Ольга Володимирівна, 1985 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Ворона Катерина Олексіївна, 1992 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Грек Володимир Юхимович, 1960 року народження — від політичної партії Єдиний Центр;

    Дедюліна Наталя Василівна, 1950 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Дробінов Валерій Ваніфатович, 1968 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Іванов В'ячеслав Вадимович, 1988 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Кияновська Наталя Вячеславівна, 1969 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Лах Валентина Степанівна, 1956 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Петренко Володимир Григорович, 1940 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Рокицька Галина Іванівна, 1945 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Руденко Наталія Володимирівна, 1965 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Федорчук Володимир Володимирович, 1959 року народження — від Ліберальної партії України;

    Чебанюк Світлана Вікторівна, 1968 року народження — від Партії "Руський блок".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 20

    Голова комісії — Патинко Володимир Миколайович, 1981 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність".

    Заступник голови комісії — Мітін Євген Юрійович, 1987 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА".

    Секретар комісії — Силюк Вадим Андрійович, 1986 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!".

    Члени комісії:

    Васько Марія Валентинівна, 1980 року народження — від Партії "Руський блок";

    Витрищук Володимир Дем'янович, 1966 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Грищук Віталій Васильович, 1983 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Івашко Василь Ігорович, 1982 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Кротик Світлана Андріївна, 1958 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Мельник Вадим Тарасович, 1993 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Міндюк Оксана Володимирівна, 1975 року народження — від Української Народної Партії;

    Мурашов Сергій Іванович, 1962 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Найдюк Володимир Феодосійович, 1949 року народження — від фракції комуністів;

    Попович Наталія Петрівна, 1979 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Прібитков Дмитро Олександрович, 1993 року народження — від Народної Екологічної партії;

    Роскош Євген В'ячеславович, 1989 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Сак Марія Іванівна, 1961 року народження — від Ліберальної партії України;

    Ступачинська Ольга Олександрівна, 1952 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Швець Наталія Костянтинівна, 1949 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 21

    Голова комісії — Сташкевич Андрій Олександрович, 1985 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України".

    Заступник голови комісії — Кузьмич Олександра Анатоліївна, 1972 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона".

    Секретар комісії — Клушин Сергій Юрійович, 1964 року народження — від Ліберальної партії України.

    Члени комісії:

    Андрощук Людмила Олександрівна, 1956 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Батура Наталія Олександрівна, 1978 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Вовчик Василь Лаврентійович, 1950 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Геч Віктор Савович, 1949 року народження — від фракції комуністів;

    Григор'єва Олена Василівна, 1977 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Козуля Лідія Іванівна, 1952 року народження — від Української Народної Партії;

    Лагода Олена Олександрівна, 1976 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";

    Матвіюк Наталія Іванівна, 1968 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Мигуля Олена Павлівна, 1974 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Могіровська Ніна Анатоліївна, 1970 року народження — від Партії "Руський блок";

    Олексієнко Микола Григорович, 1966 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Олексюк Олена Євгеніївна, 1967 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Пащук Ігор Іванович, 1962 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Саравас Вікторія Олегівна, 1989 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина";

    Тріфонова Надія Вікторівна, 1988 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 22

    Голова комісії — Оборіна Тетяна Яківна, 1958 року народження — від Партії "Руський блок".

    Заступник голови комісії — Кажан Галина Володимирівна, 1948 року народження — від Української Народної Партії.

    Секретар комісії — Корчменко Роман Юрійович, 1980 року народження — від партії Всеукраїнське політичне об'єднання "Єдина Родина".

    Члени комісії:

    Алпацька Ліна Антонівна, 1969 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;

    Афанов Володимир Миколайович, 1982 року народження — від Християнсько-демократичної партії України;

    Гейло Тамара Григорівна, 1956 року народження — від депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона";

    Глущенко Сергій Васильович, 1969 року народження — від Політичної партії "Союз анархістів України";

    Дьомін Сергій Миколайович, 1957 року народження — від Ліберальної партії України;

    Кондратенко Валерій Борисович, 1944 року народження — від фракції комуністів;

    Коростенська Оксана Сергіївна, 1988 року народження — від Української партії "Зелена планета";

    Корхот Наталія Адамівна, 1958 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";

    Кривенко Владислав Валерійович, 1975 року народження — від Політичної партії "Руська Єдність";

    Лупинос Олена Миколаївна, 1987 року народження — від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО";

    Романець Антоніна Петрівна, 1985 року народження — від Партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!";

    Тарасюк Геннадій Ярославович, 1967 року народження — від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";

    Циганюк Юрій Павлович, 1970 року народження — від фракції "БЮТ — "Батьківщина";

    Шолохов Борис Андрійович, 1943 року народження — від фракції Партії регіонів;

    Яковлєва Ольга Юріївна, 1980 року народження — від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА".

    Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 23

    Голова комісії — Бугайчук Світлана Овксентіївна, 1965 року народження — від Християнсько-демократичної партії України.

    Заступник голови комісії — Крапивська Тетяна Михайлівна, 1981 року народження — від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ".

    Секретар комісії — Мирка Людмила Андріївна, 1967 року народження — від фракції Народної Партії у Верховній Раді України.

    Члени комісії:

    Демчук Світлана Сергіївна, 1964 року народження — від фракції "БЮТ — "

    Юридичний портал Справедливість

    Рейтинг: 4.7/5, основан на 25 голосах.


    Вам это будет интересно:

    Потрібно відчути економіку району

    Зустріч з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій Президент Віктор Янукович розпочав зі слів про необхідність посилення місцевою владою заходів щодо запобігання підтопленню ...

    Інструкція про оперативне інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ, внутрішніх військах та навчальних закладах МВС України, Міністерство внутрішніх справ УкраїниЗАТВЕРДЖЕНО

    ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ МВС України 22.10.2012  № 940 ( z0054-13 ) Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 січня 2013 р. за № 55/22587 ІНСТРУКЦІЯ про оперативне інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ, внутрішніх військах та навчальних закладах МВС України

    ЦИК сняла с выборов более ста кандидатов в народные депутаты

    ЦИК Украины по итогам очередного заседания во вторник отменил регистрацию 125 кандидатов в народные депутаты на намеченных на 26 октября выборах Верховного Совета.

    Інструкція щодо заповнення форми первинної облікової документації № 160-3/o «МЕДИКО-ЕКСПЕРТНА СПРАВА №__», Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗАТВЕРДЖЕНО

    ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 30.07.2012  № 577 Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги М. К. Хобзей

    Консультации по недвижимости
    Адвокат по ЖКХ
    Рекомендовано !
    Киевские судебные решения

    №910/22831/14

    Судья: Васильченко Т.В.
    07.01.2015

    №757/24024/14-ц

    Судья: Цокол Л. І.
    07.01.2015
    Новости жилищных адвокатов
    Упрощено таможенное оформление для товаров, которые ...

    Упрощено таможенное оформление для товаров, которые не содержат озоноразрушающих веществ Отныне для субъектов хозяйственной деятельности, импортирующих и экспортирующих товары, в которых отсутствуют озоноразрушающие вещества, их таможенное оформление осуществляется без лицензии. ...

    На Черкащині працівники ДАІ затримали автомобіль ...

    На Черкащині працівники ДАІ  затримали автомобіль з 170 літрами прозорої рідини невідомого походження Днями, близько восьмої години ранку, під час несення служби на стаціонарному посту Золотоноша, інспектори взводу із забезпечення супроводження відділу ДАІ з обслуговування міста Черкаси, зупинили ...

    На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та ...

    На Київщині нетверезий водій збив пішоходів та зник з місця ДТП Днями, близько о 20-й годині, в місті Васильків, невстановлений водій, керуючи автомобілем МОСКВИЧ 412, допустив наїзд на 27-річну місцеву мешканку та з місця пригоди зник. Жінка переходила проїзну ...

    Об Адвокате
    Благодарим всех, от кого зависит работа этого портала.

    Этот сайт - отпад. Чрезвычайно нужный и удобный ресурс.

    Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы просто молодцы!!! Желаю творческих успехов!
    Публикации о недвижимости
    О налогообложении операции с недвижимостью ...

    О налогообложении операции с недвижимостью в Украине Сегодня, как и после принятия нового налога на недвижимость, эта тема широко обсуждается среди всех заинтересованных в этом ...

    Что лучше агент по недвижимости или адвокат

    Что лучше агент по недвижимости или адвокат Разграничение полномочий риелтора (агента), нотариуса и адвоката по вопросам недвижимости.

    fd88152c669729fa70f5fe095f45fa66