КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 7 листопада 2012 р. № 878-р Київ
Про погодження рішень щодо виключення із складу Військово-Морських Сил Збройних Сил бойових кораблів (катерів) та суден (кораблів) забезпечення
Погодитися з рішеннями Міністра оборони та командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил про виключення із складу Військово-Морських Сил Збройних Сил бойових кораблів (катерів) та суден (кораблів) забезпечення за переліком згідно з додатком у зв'язку із закінченням установлених строків їх служби, втратою тактико-технічних характеристик та недоцільністю відновлення.
Міністерству оборони внести в місячний строк пропозиції щодо подальшого використання зазначених бойових кораблів (катерів) та суден (кораблів) забезпечення.
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 70
Додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2012 р. № 878-р
ПЕРЕЛІК бойових кораблів (катерів) та суден (кораблів) забезпечення, що підлягають виключенню із складу Військово-Морських Сил Збройних Сил
Ракетний корвет "Кременчук", проект 1241.1, заводський номер С-202
Протичовновий корвет "Ужгород", проект 1241.2, заводський номер 507
Базовий тральщик "Маріуполь", проект 1265, заводський номер 117
Ракетний катер "Каховка", проект 206 МР, заводський номер 258
Судно-мішень "СМ-15", проект 1784, заводський номер 55
Навчальний корабель "Сімферополь", проект 861М, заводський номер 31
Про переоформлення ліцензії з централізованого водопостачання та водовідведення Товариству з обмеженою відповідальністю "ТАУН СЕРВІС", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро переоформлення ліцензії з централізованого водопостачання та водовідведення Товариству з обмеженою відповідальністю "ТАУН СЕРВІС" Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг"( 2479-17 ), "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"( 1775-14 ), Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг( 1073/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1073, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, Центральна виборча комісіяПро зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів Відповідно до частини другої статті 13( 2487-17 ), частин чотирнадцятої( 2487-17 ), сімнадцятої статті 22( 2487-17 ), пункту 1 частини четвертої( 2487-17 ), частин п’ятої( 2487-17 ), дев’ятої статті 29 Закону України( 2487-17 ) "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", керуючись статтями 11 — 13 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
| Хороших доріг немає в жодному містіУ нас немає доріг, самі лише напрямки. Мабуть, після останньої зими ця приказка перетвориться з напівжартівливої сентенції на жахливу реальність. До настання справжньої весни залишилося щонайбільше ...
У зіткненні трьох авто травмовано шестеро людей, у тому числі двоє дітей28 серпня, о 18 годині, на 20 км Обїзної дороги м. Одеси сталося зіткнення відразу трьох транспортних засобів.
|