КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 17 жовтня 2012 р. № 930-р Київ
Про віднесення цілісних майнових комплексів державних підприємств та організації до сфери управління Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Віднести цілісні майнові комплекси державних підприємств та організації за переліком згідно з додатком до сфери управління Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.
Прем'єр-міністр України
М. АЗАРОВ
Інд. 70
Додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 930-р
ПЕРЕЛІК цілісних майнових комплексів державних підприємств та організації, що належать до сфери управління Держпідприємництва
Код згідно з ЄДРПОУ
Найменування державного підприємства (організації)
24971375Державне підприємство "ТВК"
36718502Державне підприємство "Південне"
30219999Державне підприємство "Центр інформаційних технологій реєстрації та ліцензування"
30488867Дочірнє підприємство "Інфотехцентр-регіон" державного підприємства "Центр інформаційних технологій реєстрації та ліцензування"
19019491Український фонд підтримки підприємництва
Про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку Відповідно до пункту 11 глави 4 Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку ( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.06.2006 за № 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (зі змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:
Третій турнір з міні-футболу "Кубок "ФЕМІДИ" розпочато15 листопада 2012 року на території учбово-тренувальної бази ФК "Динамо" відбулось урочисте відкриття третього турніру з міні-футболу серед команд судових установ із розіграшу Кубку "ФЕМІДИ".
| Декларуємо доходи через ІнтернетЗ 1 січня 2013 року громадяни матимуть змогу заповнювати та направляти до податкової служби декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет.
Введена админответственность за нарушение порядка проведения наличных расчетов3 января с. г. вступил в силу (за исключением отдельных положений) Закон Украины №5518-VI от 6.12.2012 года, которым вносятся изменения в 15 нормативно-правовых актов относительно дальнейшего ...
|