У Сумській муніципальній галереї відкрилася тематична виставка, присвячена приїзду до обласного центру відомого співака і кіноактора Володимира Висоцького. Навесні 1978-го він дав кілька концертів у Будинку культури Сумського червонозоряного рафінадного заводу. На виставці представлено афіші, світлини, книжки, буклети. А ще — автограф співака, який він дав сумчанці Раїсі Голуб.
Автограф Висоцького
Вам это будет интересно:
![]() Щойно природа зачула наближення березневого тепла, як у Львові почали лунати цюкання сокир і дзижчання бензопил. Це комунальники, поки дерева не прокинулися від зимової дрімоти, масово розпочали ... ![]() Жеребкування групового турніру Ліги чемпіонів, яке відбулося в четвер у Монако, виявилося немилосердним до чемпіона та віце-чемпіона України. Досить сказати, що гірникам дістався чинний володар ... | ![]() На Украине вводится уголовная ответственность за несанкционированное вмешательство в работу государственных электронных информационных ресурсов или информационно-телекоммуникационных систем. ... ![]() Відносини між владою та бізнесом сьогодні непрості, і тертя на цьому підгрунті тривають. Але одні й другі мають памятати, що пливуть в одному човні, який називається Україна, а тому не варто ...
|
Консультации по недвижимости
![](/css/1page-img1.jpg)
Адвокат по ЖКХ
![](/css/1page-img2.jpg)