Уночі в селі Святець Теофіпольського району, невстановлений водій транспортного засобу здійснив наїзд на 47-річного чоловіка, після чого зник з місця ДТП. Перехожі побачили на узбіччі непритомного пішохода та одразу викликали швидку допомогу і міліцію.
Правоохоронці негайно прибули на місце автопригоди, де виявили уламки транспортного засобу. Розпочалися пошуки. З метою виявлення водія автомобіля, який здійснив наїзд на пішохода оперативно-пошукові заходи позитивного результату не дали.
Оглянувши уламки транспортного засобу втікача, правоохоронці встановили, що наїзд міг би скоїти водій мотоциклу, чи скутеру. Так, як місцеві авто уже всі були перевірені, то працівники міліції прийняте рішення звірити двоколісні транспортні засоби, які знаходяться в селі Святець.
І вже за декілька хвилин на одному з місцевих подвір'їв інспектори ДАІ виявили мотоцикл з характерними пошкодженнями.
Як з’ясувалось, за кермом мотоциклу «SOUL-LUX» знаходився 18-річний місцевий мешканець. Горе-водій зізнався у скоєнні злочину. На питання — чому втік з місця ДТП, відповів, що злякався відповідальності.
Тепер керманичу прийдеться відповідати не лише за наїзд на пішохода, й за те, що залишив місце ДТП.
Наразі за даним фактом триває розслідування.
Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр" щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них, Верховна Рада УкраїниПОСТАНОВА Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє: 1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр" щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них (реєстр. № 3061), поданий народним депутатом України Калетніком Г. М.
Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання Відповідно до Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2006 року № 605( 605-2006-п ) «Деякі питання діяльності Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (зі змінами) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Валерій АКОПЯН: «Страхові виплати потерпілим на виробництві зросли в середньому на 460 гривень»Шахти, заводи, фабрики ці підприємства завжди в зоні підвищеного ризику для працівників. Адже аварії та інші неприємні випадки трапляються навіть на тих із них, де охорона праці на високому ...
Про відмову ТОВ "БІОГАЗЕНЕРГО" у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро відмову ТОВ "БІОГАЗЕНЕРГО" у видачі ліцензії з виробництва електричної енергії Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики на засіданні Комісії, яке проводилось у формі відкритого слухання, 30 серпня 2012 року розглянула питання про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОГАЗЕНЕРГО" ліцензії з виробництва електричної енергії.
|