Справа № 755/15561/14-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"02" липня 2014 р.Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
Головуючого судді ЛАСТОВКА Н.Д.
При секретарі: Лєвєнцовій К.В.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
В С Т А Н О В И В:
В провадження Дніпровського районного суду м. Києва надійшла справа за позовом Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 за кредитним договором.
В судове засідання сторони та їх представники не з»явилися.
Суд, вивчивши матеріали справи, прийшов до висновку, що справа підлягає передачі за підсудністю до Макарівського районного суду Київської області з таких підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред»являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
З матеріалів справи вбачається, що відповідно до відомостей Адресно - довідкового підрозділу ГУДМС м. Києві відповідач ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 ( яка відноситься до Дніпровського р-ну м. Києва) знятий з реєстрації та проживає за адресою: АДРЕСА_2, що територіально не відноситься до Дніпровського району м. Києва.
Згідно п. 2 ст. 116 ЦПК України, суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо після відкриття провадження у справі і до початку судового розгляду виявилося, що заяву було прийнято з порушенням правил підсудності.
Враховуючи ту обставину, що після відкриття провадження у справі і до початку судового розгляду виявилося, що заяву було прийнято з порушенням правил підсудності, то дану справу необхідно передати на розгляд до Макарівського районного суду Київської області за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем реєстрації чи проживання відповідача ОСОБА_1
Керуючись ст. ст. 109, 116, 293 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Передати справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк» «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором за підсудністю до Макарівського районного суду Київської області.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом 5-ти днів з дня її отримання.
Суддя: