11 вересня, близько 21 години, в селі Тахтаулово по вулиці Центральній сталася дорожньо-транспортна пригода за участю велосипедиста та автомобіля марки «ВАЗ», під керуванням невстановленого водія. Зловмисник, скоївши наїзд на велосипедиста, з місця пригоди зник.
Потерпілим виявився 19-річний мешканець одного із сіл Полтавського району. Внаслідок автопригоди велосипедист отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом лівої руки та був доставлений до лікарні.
На місце ДТП негайно був скерований наряд Державтоінспекції, який виявив сліди краски, частини лобового скла та правої фари.
У ході проведення розшукових заходів працівниками відділу ДАІ Полтави невдовзі було встановлено транспортний засіб та водія, причетного до даної дорожньо-транспортної пригоди. Винуватцем ДТП виявився 30-річний односелець потерпілого.
Прибувши за місцем проживання водія, працівники ДАІ виявили транспортний засіб з характерними для ДТП пошкодженнями. Чоловік визнав свою причетність до даної пригоди та надав правдиві свідчення.
Наразі по даному факту вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження).
Триває досудове слідство.
Парламентарии поддержили законопроект, предполагающий обновление госаппаратаВерховный Совет Украины принял за основу проект закона № 4322 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно обновления государственного аппарата и упрощения предоставления ...
Про інвестиційну політику НКРЕ на 2013 рік, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиЛіцензіатам з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (за списком)
| Типовий договір про реалізацію проекту за кошти гранту Президента України для обдарованої молоді, Міністерство молоді та спорту УкраїниЗАТВЕРДЖЕНОЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства молоді та спорту України 15.10.2013 № 619 ( z1874-13 ) Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 листопада 2013 р. за № 1876/24408
Про генерального конструктора Електронного реєстру пацієнтів МОЗ України, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро генерального конструктора Електронного реєстру пацієнтів МОЗ України З метою реалізації доручення Президента України від 19 квітня 2012 року № 1-1/883, з урахуванням завдань Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 — 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" ( 187/2012 ), затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року № 187 (в частині створення Електронного реєстру пацієнтів МОЗ України), та на виконання рішення Координаційної ради Міністерства охорони здоров'я України з питань інформатизації сфери охорони здоров'я, ухваленого на другому засіданні 03 вересня 2012 року (п. 5.5),та відповідно до заяви Герасимова А. П. від 14 вересня 2012 року НАКАЗУЮ:
|