печерський районний суд міста києва
Справа № 757/2695/13-ц
УХВАЛА
01 вересня 2014 року Печерський районний суд м. Києва
у складі: головуючого судді - Батрин О.В.,
при секретарі - Лимар А. О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову, -
В С Т А Н О В И В :
До суду звернувся ОСОБА_1 із заявою про скасування заходів забезпечення позову, а саме арешту на 1/6 частку квартиру АДРЕСА_1. Заява мотивована тим, що арешт було накладено ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 27 листопада 2013 року з метою забезпечення позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про припинення права власності на частку у спільному майні, визнання права власності та виселення. Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 31 січня 2014 року припинено право власності ОСОБА_2 на 1/6 частку квартиру АДРЕСА_1 та визнано право власності ОСОБА_1 на вказану частку квартири. Вказане рішення суду ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 16 липня 2014 року залишене без змін. А тому, на думку позивача, подальше вжиття заходів забезпечення позову є недоцільне.
До судового засідання учасники процесу не з'явились з невідомих причин.
Тому суд розглянув заяву у їх відсутність.
Заслухавши пояснення сторін та дослідивши матеріали справи № 757/2695/14-ц суд встановив наступні факти та відповідні їм правовідносини.
Відповідно до ухвали Печерського районного суду м. Києва від 27 листопада 2013 року з метою забезпечення позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про припинення права власності на частку у спільному майні, визнання права власності та виселення накладено арешт на 1/6 частку квартиру АДРЕСА_1 (т. 1 а.с. 85-86).
Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 31 січня 2014 року припинено право власності ОСОБА_2 на 1/6 частку квартиру АДРЕСА_1 та визнано право власності ОСОБА_1 на вказану частку квартири, яке ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 16 липня 2014 року залишене без змін (т. 2 а.с. 208-212, т. 3 а.с. 18-19).
З урахуванням наведеного, суд дійшов висновку про скасування заходів забезпечення позову, оскільки підстави для подальшого їх вжиття відпали.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 154, 293 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову - задовольнити.
Скасувати арешт на квартиру 1/6 частку квартиру АДРЕСА_1, який накладено ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 27 листопада 2013 року з метою забезпечення позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про припинення права власності на частку у спільному майні, визнання права власності та виселення.
Ухвала може бути оскаржена через Печерський районний суд м. Києва до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Суддя Батрин О.В.