Росія може відмовитися від участі України у модернізації літака Ан-124 «Руслан», передає Бі-бі-сі з посиланням на інтерв'ю газеті «КоммерсантЪ» віце-прем'єр-міністра РФ Дмитра Рогозіна.
«Модернізувати будемо. Там проблема в тому, що українська сторона дуже туго йде на угоду щодо передачі нам згоди на модернізацію окремих агрегатів цього літака. Але ми чекати більше не будемо і скористаємося світовим досвідом», — сказав він.
«Якщо вони не ухвалять рішення зараз, то потім ми просто змушені будемо локалізувати у себе все виробництво. І відмовимося від їх послуг повністю. З ким вони працюватимуть? З китайцями? Китайцям продавати? Китай теж у цьому плані далеко просунувся. Навіщо їм Україна?», — додав пан Рогозін.
Він також сказав, що за своїми технічними характеристиками ще один спільний проект — літак Ан-70 — є прямим конкурентом Іл-476.
«Чи потрібно нам виробляти на власному підприємстві, припустимо, 50 Іл-476 і 50 Ан-70? — продовжив російський віце-прем'єр. — Тому рішення треба ухвалювати. Це відбудеться, думаю, найближчим часом».
Норма забезпечення меблями, інвентарем і предметами господарчого призначення виправного центру, Міністерство юстиції УкраїниЗАТВЕРДЖЕНОЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства юстиції України 27.07.2012 № 1118/5 ( z1274-12 ) Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 липня 2012 р. за № 1276/21588
| Столична ДАІ подарувала маленьким пацієнтам лікарні «Охматдит» гарний настрій та дитячі книжкиМайже позаду залишилися літні канікули. Незабаром діти підуть до школи. Але нажаль, не у всіх дітей та їх батьків залишаться лише приємні спогади від відпочинку. З початку року на столичних автодорогах ...
Про затвердження «зеленого» тарифу ТОВ «Нептун Солар», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро затвердження «зеленого» тарифу ТОВ «Нептун Солар» Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності( z1957-12 ), затвердженого постановою НКРЕ від 02.11.2012 № 1421, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|